באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אומנות מחשמלת

קרית טבעון: אומנות מחשמלת

תלמידי מגמת העיצוב והאמנות באורט גרינברג עיטרו הארונות הסעף של בזק וחברת החשמל ואת התוצאות המרשימות ניתן לראות בככר בן גוריון, בצומת חנניה וברחוב רבין פינת קק”ל.

במהלך השבוע האחרון התייצבו תלמידי מגמת העיצוב והאמנות של בית ספר אורט גרינברג שבקרית טבעון לביצוע פרויקט ייחודי  ואסתטי בו נצבעו ארונות הסעף של חברת החשמל וחברת בזק ברחבי היישוב. הפרויקט הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין מרכז המגמה והמורה לעיצוב יורם צונג, תלמידי המגמה ומחלקת התפעול במועצה המקומית קרית טבעון.

אורט גרינברג
תלמידי מגמת העיצוב ליד ארון סעף מעוטר. צילום: יורם צונג

במועצת קרית טבעון  החליטו להפוך את ארונות התשתית האפורים הפזורים ברחבי הקריה למיצגים אומנותיים שמשתלבים בסביבה ובכך להפוך את הסביבה לנעימה, צבעונית ויפה יותר. במסגרת הפרויקט התגייסו תלמידי מגמת העיצוב והאמנות לעיטור הארונות וזאת בהתאם למודלים עליהם החליטה ועדה ייעודית שכללה צוות מהמועצה וצוות מבית הספר התיכון.

לדברי מנהל התפעול ברשות המקומית, ביצוע הפרויקט היה רק לאחר שנתקבלה הסכמתם של חברת החשמל וחברת בזק. “הרעיון היה לשפר את חזות הקריה ויחד עם זאת לתת ביטוי לכשרון הרב של תלמידי מגמת העיצוב והאמנות באורט גרינברג.”

צונג: “תלמידי המגמה שילבו את היכולות היצירתיות שלהם והעשייה החינוכית עם תרומה לקהילה והעלאת איכות החיים בסביבה בה אנחנו חיים. זוהי אחת מפעולות השיא שנערכות במגמה לאורך כל השנה”. את העבודות המרשימות ניתן לראות במרכז טבעון – כיכר בן גוריון, בקרית עמל – בצומת הראשי (צומת “חנניה”) וכן בתחילת רחוב רבין פינת קק”ל.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter