באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אדם ורטה חזר ללמד

קרית טבעון: אדם ורטה חזר ללמד

חשיפה ראשונה!!!המורה אדם ורטה חזר ללמד היום בבית הספר התיכון אורט גרינברג בקרית טבעון וזאת לאחר סערה תקשורתית שליוותה אותו במהלך השבוע האחרון כשמדינה שלמה נחלקה בין תומכים ומתנגדים. סוף הסיפור? 

אדם ורטה
חטיבת הביניים, אורט גרינברג.

לאחר סאגה ארוכה, שימוע מתוקשר ורעש תקשורתי גדול חזר היום אדם ורטה ללמד בבית הספר התיכון אורט גרינברג שבקרית טבעון. בשל בחינה בספרות שנערכה היום לתלמידי כיתות יב לא לימד היום אדם את תלמידי השכבה אלא רק את שכבות י-יא. בשלב זה טרם ברור אם מדובר בחזרה סופית או זמנית ואם הליכי השימוע ימשיכו גם בימים הקרובים אך אין ספק כי למחאה הציבורית היה חלק לא קטן בחזרתו של אדם ורטה לתפקיד.  יש גם לחכות ולראות כיצד תשפיע הפרשה על תפקודו ועל יחסיו עם התלמידים שנחלקו ביניהם בנוגע לעמדתם בנושא.

עוד קודם לכן פרסם ועד ההורים של בית הספר הודעת תמיכה באדם בה נכתב בין השאר: ” ועד ההורים עוקב בדאגה אחרי ההתרחשויות בבית הספר ומביע אי נוחות מהמצב. אנו סומכים על הנהלת בית הספר ומעודדים אותה כי תוביל לרגיעה תוך ביצוע המהלכים הנדרשים ובטוחים כי ההנהלה תהיה קשובה לכל תלמיד, לקבוצות תלמידים ולצוות המורים ורגישה להלך הרוחות.

ועד ההורים רואה בחופש הדעה וחופש הדיבור ערך עליון הן כשמדובר בתלמידים והן בקרב המורים. ועד ההורים רואה בחיוב הצגתן של עמדות, ולו גם קיצוניות, בפני תלמידי ביה”ס ובלבד שבמקביל יהיה חינוך להטלת ספק ובחינתן של עמדות אלו תוך מתן במה דומה גם לדעות אחרות ואף הפוכות.

ועד ההורים רואה בשמירת כללי הצדק הטבעי, שמירתם של חוקים תקנות והנחיות מחייבות וכמו כן גם שמירת כללי נימוס ותרבות, ערך עליון ומגנה את מי שבוחר לעבור עליהם.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter