באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אגף חדש לבית הספר שקד

קרית טבעון: אגף חדש לבית הספר שקד

לאחר תהליך שכלל קשיים לא מעטים וכמה סערות פוליטיות, נחנך האגף החדש של בית הספר ‘שקד’. מנהל בית הספר: “בכל אקט חינוכי באשר הוא, תאמין בתהליך, שמור על דרכך ואל תיתן לקטנות להפיל את רוחך, והוא יבשיל לפרי עסיסי ומשובח”

חדשות YCOM: אתמול (שלישי) נערך טקס חגיגי לחנוכת האגף החדש בבית הספר ‘שקד’ של החינוך האנתרופוסופי. האגף החדש שנחנך כולל 8 כיתות אם וכיתות ספח חדשות וכן מספר רחבות לטובת התלמידים הלומדים במקום. מדובר בתוספת משמעותית אשר נותנת מענה לצרכים שנוצרו עם השנים בשל גידול ניכר באוכלוסיית התלמידים.  כמו כן, הושקעה מחשבה רבה בתכנון מפלסי ההרחבה בשל המבנה הטופוגרפי של האזור. התכנון  בוצע על ידי האדריכל עמית נמליך, מ”אב אדריכלות נוף” וצוות תכנון מכל תחומי הבניה ובשיתוף מהנדס המועצה מריוס ראפ.

חינוך אנתרופוסופי
טקס חנוכת האגף החדש. צילום: דוברות קרית טבעון.

במהלך הטקס אמר, ראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי כי הוא נרגש וגאה לראות את התגשמות הפרוייקט: “מדובר באחד הפרויקט הגדולים והמשמעותיים שנעשו כאן בשנים האחרונות”. אריאלי הודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט וסיפר כי היה לו חשוב שהתוצאה תכבד את המורים והתלמידים.

אלון ירושלמי, מנהל בית הספר ‘שקד’, סיפר שהשנה בפעם הראשונה השכבה הבוגרת, כמו כל השכבות מתחתיה, מונה שתי כיתות, הוא הביע את שמחתו על כך שהיא, השכבה הכפולה הראשונה, זוכה לסיים אץ לימודיה בבית הספר במבנה החדש. “זהו שיקוף של אמת עמוקה החבויה בבסיסו של כל אקט חינוכי באשר הוא, תאמין בתהליך, שמור על דרכך ואל תיתן לקטנות להפיל את רוחך, והוא יבשיל לפרי עסיסי ומשובח.”

כזכור, את הבניה מימנה המועצה ע”י לקיחת הלוואה של שלושה מליון ש”ח. צעד שנוי במחלוקת בזמנו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter