באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קריית טבעון: מחבקים את החיילים

קריית טבעון: מחבקים את החיילים

יוזמה ברוכה של מורים, תלמידים והורים בחטיבת הביניים אורט גרינברג כמו כן, של חברת המועצה המקומית שחר דבי ובשיתוף האגודה למען החייל. תלמידי החטיבה הגיעו ביוזמתם אל בית הספר בזמן החופשה על מנת לארוז חבילות. 

צוק איתן.
תלמידי אורט גרינברג עם החבילות לחיילים. צילום: דוברות קרית טבעון.

חברי המועצה, שמוליק שמחון ושחר דבי בשיתוף חטיבת הביניים אורט גרינברג והאגודה למען החייל בקרית טבעון, ארגנו איסוף של ציוד, מזון ועוד מוצרים עבור החיילים הנלחמים בחזית. הראשונים לפעול היו מורים, תלמידים והורים בחטיבת הביניים אורט גרינברג, שהגיעו בבוקר יום ראשון לבית הספר, כולם עמוסים בכל טוב, כדי לארוז חבילות מפנקות לחיילים. יש שאפו עוגיות או הביאו דבר מתיקה ויש שקנו מצרכים שימושיים שתמיד נחמד ונעים לקבל. במפגש הייחודי, שמח צוות המחנכים לפגוש את התלמידים, שמע מהם על חוויותיהם והדרכים שבהם הם מתמודדים עם המצב המורכב, שמזמן דאגה וגם פחד. נראה היה שהמפגש העניק לצעירים תחושת ביטחון וידיעה שיש את מי לשתף.

איסוף נוסף של מצרכים ותרומות, נערך כאמור, ביוזמת חברת המועצה שחר דבי ובשיתוף האגודה למען החייל והיו”ר שמואל שמחון, כאשר הביצוע התקיים במרכז יום לקשיש, שם אספו וארזו בני הנוער את מאות התרומות של התושבים, הכול לטובת הלוחמים.

מנהלת החטיבה דורית סירבלה: “היוזמה למפעל זה היא של לימור גאלט רכזת שכבת ט’ וסיגל סמולניק רכזת שכבת ח’, שגם דואגת להעברת החבילות ישירות לחיילים. הקשר עם התלמידים ממשיך גם בחופשה, במיילים, שיחות טלפון וכמובן בוואטסאפים  כיתתיים. התלמידים והוריהם יודעים שבכל עניין ונושא ניתן לפנות ולקבל חיבוק חם גם בחופשת הקיץ”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter