באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קיץ לוהט בבריכה העירונית – הפתיחה ב- 18.6

קיץ לוהט בבריכה העירונית – הפתיחה ב- 18.6

העירייה תפעיל את הבריכה היישובית. המחירים לתושבים יהיו אטרקטיביים במיוחד

הקיץ כבר כאן וביום חמישי (18.6) צפויה להיפתח הבריכה העירונית היישובית לעונת קיץ חמה במיוחד.

הבריכה העירונית עברה בשנים האחרונות שיפוץ נרחב. במקום בוצעו עבודות בעלות של כ- 5.5 מיליון ₪ ואשר כללו בין היתר את שיפוץ חדרי המלתחות והשירותים, עבודות לקירוי, עבודות חשמל ועוד. הבריכה העירונית כוללת בריכה מקורה ובריכת ילדים. בנוסף לכך יוכלו הבאים ליהנות במקום גם ממזנון, מדשאות ושמשיות.

עיריית יקנעם שתפעיל את הבריכה דאגה למחירים אטרקטיביים במיוחד. מנוי ליחיד לעונת הקיץ יעמוד על 500 ₪ בלבד. מנוי זוגי יעלה 750 ₪. מנוי משפחתי להורים פלוס עד 3 ילדים יעמוד על 1000 ₪ בלבד. בנוסף למחירים הללו תתאפשר רכישת כרטיסיות לילדים ולמבוגרים וכל מי שירכוש 10 כניסות ייהנה משתיים נוספות בחינם. העירייה דאגה גם לחיילים, סטודנטים ופנסיונרים ועלות המנוי עבורם לכל עונת הקיץ תעמוד על 350 ₪.  בנוסף לכל אלו תעניק העירייה לכל הרוכש מנוי או כרטיסייה במכירה המוקדמת (עד ה- 15.6) הנחה של 5% נוספים.

הבריכה תהיה פתוחה כל יום בין הימים שני – שבת. ביום ראשון תתקיים רחצה בהפרדה לאוכלוסייה הדתית.  במהלך עונת הקיץ (חודשים יולי אוגוסט) תתקיים בבריכה שחיית בוקר (ימים שני ושישי), ושחיית לילה (ימים שלישי וחמישי).

מנויים וכרטיסיות ניתן יהיה  לרכוש דרך מחלקת הגבייה שבעירייה בימים א-ה בין השעות 12:00-13:00 בטלפונים 04-9596125/6/7.

עונת הקיץ תחל ב- 18.6 ותסתיים ב-17.9. הכניסה לבריכה הינה מרחוב הרימון דרך מגרש הכדורגל. במקום חניה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “שמחים לפתוח קיץ חם ואטרקטיבי בבריכה העירונית. הבריכה עברה שיפוץ ושדרוג, ואין לי ספק שכל מי שיבוא ייהנו מבריכה אטרקטיבית עם מלוא השירותים. העירייה תפעיל השנה את הבריכה, ודאגנו למחירים אטרקטיביים במיוחד. אני מאחל לכולם קיץ שמח ומהנה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter