באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קיבלו מלגה

קיבלו מלגה

קיבלו מלגה: עיריית יקנעם חילקה כ- 500 מלגות לסטודנטים תושבי העיר

בטקס יישובי שכל כולו הערכה לסטודנטים תושבי העיר, חילקה עיריית יקנעם ביחד עם חברת ‘כתר פלסטיק’ כ- 500 מלגות עידוד לסטודנטים תושבי העיר מקרן המלגות המשותפת לעירייה ולחברה על שם יוסף סגול ז”ל.

הערב בחל ברחבת הכניסה לתיאטרון, והסטודנטים שנפגשו עם חבריהם נהנו ממקפה וממאפה. מנחת הערב, איריס סלע אמרה שהערב הזה הוא מחווה לסטודנטים הלומדים, והוסיפה שהעיר יקנעם מתגאה בסטודנטים שלה ואלו תורמים לחוזקה ולחוסנה של הקהילה. ראש העיר, סימון אלפסי בירך ואמר שזהו ערב מיוחד ליקנעם, לחינוך בעיר, ולסטודנטים של היישוב. רה”ע ציין שההשקעה בחינוך היא ההשקעה הטובה ביותר, והוסיף שתקציב החינוך בעירייה עומד על כ- 70 מש”ח, ואלו מהווים כמחצית מתקציב העירייה כולו. מנכ”ל קבוצת ‘כתר’, יונתן קולודני אמר שחברת ‘כתר’ גאה להיות חלק מתכנית המלגות ביקנעם. קולודני בירך את הסטודנטים ואמר להם שהם דור העתיד ומהווים דוגמא אישית לשאיפה למצוינות. בשם הסטודנטים בירך חגי חובב שהודה לעיריית יקנעם על עמלה להצמחת סטודנטים, ועל פתיחותה לרעיונות חברתיים. חובב הודה לראש העיר על שהוא שם את החינוך בראש סדר העדיפויות, ולמרכז הצעירים על ליווי וייעוץ הסטודנטים.

במהלך הערב חולקו 5 מלגות ע”ש טום גרין ז”ל שהלך לעולמו בשנה האחרונה. טום כיהן כיו”ר שותפות 2000 והיה ממובילי הקשר בין יקנעם לפדרציות מסנט לואיס ואטלנטה, והוביל את המפגשים השנתיים שכללו את דיוני התקציב. רה”ע שיבח את גרין ואמר שהיו לו עיניים טובות ולב טוב, והוסיף שהיה מדובר ברועה צאן שהבין את צרכי העיר. רה”ע שיבח את הפדרציות שתורמות כל שנה ½ מיליון דולר לתכניות ופרויקטים ביישוב וציין שהכספים הללו עזרו ועוזרים לקליטת עלייה, מענה לאוכלוסיות מוחלשות, ועוד. החלק האמנותי של הערב כלל הופעת מחווה ללהקת ‘אבבא’ האגדית, ואת המופע הובילה להקת The Karni Band ששרה, הרקידה והקפיצה את הקהל בשירה את מיטב השירים של הלהקה האהובה.

טקס חלוקת המלגות התקיים במעמד רה”ע, מ”מ אורי שמואל, הסגן רומן פרס, חברת מועצת העיר, כרמית חובל טון, מנהלת אגף החינוך, ומנהל כתר יקנעם. בטקס שהובל ע”י צוות מרכז הצעירים, חולקו מלגות ראש העיר, ומלגות למעורבות חברתית.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“גאים להמשיך במסורת חלוקת מלגות לסטודנטים. כראש העיר אני מאמין שהשקעה בחינוך היא השקעה לדורות, והעירייה ממשיכה להשקיע את מירב התקציבים ומיטב המשאבים בחינוך. השנה האחרונה הייתה שנת חינוך מצוינת ליקנעם עם הצלחות והישגים בלתי רגילים, וכפי שאמר שר החינוך, בהחלט יש לנו על מי לבנות.  הסטודנטים של העיר לומדים בכל האוניברסיטאות והמכללות, ועושים זאת בהצלחה רבה, ולא ירחק היום שהם יובילו את המדינה, ואת העיר. אני מודה מעומק הלב לסמי וטובה סגול, ולכל משפחת כתר פלסטיק על תרומתם ליקנעם ולחברה בישראל. אני מודה למרכז הצעירים על הובלת הערב ודאגתם לסטודנטים תושבי העיר ומברך בהמון נחת את מנהלת המרכז, גילי פאר שילדה את בתה הבכורה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter