באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קופת חולים מכבי מתרחבת ברמת ישי

קופת חולים מכבי מתרחבת ברמת ישי

בשל גידול האוכלוסייה במועצה האזורית והשכונות החדשות שיוקמו בשנתיים הקרובות במכבי החליטו להרחיב את שירותי הרפואה וזמינות קבלת הקהל מתוך הבנה כי קיים צורך לתגבר את השירותים ברמת ישי המתפתחת.

כך לדוגמא, שירותי הרפואה הראשונית תהיה מעתה פרוסה על כל השבוע, כאשר זמינות קבלת הקהל לרפואת ילדים תוגברה לשישה ימים בשבוע, לאחר שמכבי צרפה את רופאת הילדים ד”ר אמל חורייה מטר שמצטרפת לד”ר נוגה בר ניצן וד”ר רוני דוידזון. בנוסף, ניתן לקבל מענה מחוץ לשעות הפעילות דרך אפליקציית ‘רופא הילדים שלי’.

כמו כן, שעות קבלת רופא משפחה הורחבו גם כן לשישה ימים בהובלתם של ד”ר עופר בלומנפלד, רופא בכיר שהיה ראש המשלחת באסון בהאיטי וד”ר פארסן ג’בארין, מנהל רפואי במכבי המשמש גם כרופא משפחה ומומחה לרפואה פנימית. בנוסף, במכבי תגברו גם את שעות קבלת אחיות לחמישה ימים וכן את שירותי המעבדה לשלושה ימים בשבוע.

את רפואת הנשים מוביל ד”ר ארי רייס, בוגר הטכניון, מנתח גניקולגי בכיר המשמש גם כסגן מנהל מחלקת נשים יולדות בבית החולים רמב”ם, ומנהל מרכז בריאות האישה של מכבי בחיפה. ד”ר רייס הינו מומחה בגניקולוגיה אונקולגית וכירורגיה רובוטית, תת התמחויות אותן למד באוניברסיטת מקגיל בקנדה.

מגוון השירותים הנוספים שמציעה מכבי ברמת ישי יוצרת מעטפת שירות הוליסטית ומתקדמת הכוללים שירותי רפואה של רופאים מומחים של אף אוזן גרון, אורטופד, המטולוג, רופא עור ומין ורופא עיניים, ובהמשך ייפתח לראשונה ברמת ישי שירותי מכבי טבעי על ידי מטפל בשיאצו. נוסף על כך, במכבי מציינים כי מאז נפתח מוקד הרפואה הדחופה בקריית מוצקין, חלה עלייה מתושבי רמת ישי שהעדיפו לקבל את הטיפולים בקהילה במוקד טיפול יום ‘במגה מוצקין’ מאשר להגיע לבית החולים.

יתרה מכך, במכבי מוסיפים כי החיבור לקהילה הינו נושא חשוב שעומד לנגד עינהן, וגם השנה יימשך הקשר מול התושבים במסגרת ‘השולחן העגול” בו נפגשי מנהלי מכבי עם התושבים בכדי לשמוע את רחש ליבם. שיתוף הפעולה הפורה מול המועצה יציע גם השנה מגוון פעילויות לקידום בריאות וכן סנדאות והרצאות לבריאות שיבוצעו במהלך השנה הקרובה. לפי נתוני מכבי עולה כי 35% מתושבי רמת ישי הם חברי מכבי , מספר שצפוי לגדול עם הרחבת השירותים.

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד”ר גלית קאופמן:”מכבי מתאימה את עצמה לצרכי האוכלוסייה. החיבור לקהילה בין הצוות הרפואי לתושבים מדגיש את היחסים ההדוקים ואת ההבנה כי בכדי לספק את צרכי החברים שלנו יש להקשיב אחד לשני. נמשיך לפתח ולהרחיב את שירותי רפואה ברמת ישי, יחד נצעד לעתיד בריא יותר”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter