באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קבוצת הריצה של מתנ”ס יקנעם כבשה את מרוץ הר לעמק

קבוצת הריצה של מתנ”ס יקנעם כבשה את מרוץ הר לעמק

קבוצת הריצה “סופה בעמק” של מתנ”ס יקנעם התמודדה לראשונה במרוץ “הר לעמק” והגיעה להישגים מצויינים במרוץ המפרך שאורכו 215 ק”מ ונמשך לאורך 24 שעות.

“הר לעמק” הינו מרוץ שליחים קבוצתי הוותיק בארץ, המתקיים זו פעם תשיעית ברציפות ונחשב לאחד מהמרוצים המורכבים בישראל. תחילתו באתר ה”אריה השואג” בתל-חי והמשכו לאורך נופי עמק החולה, הכנרת, בקעת בית נטופה, הרי מנשה, עמק יזרעאל, וסיומו למרגלות היישוב הקהילתי ‘תמרת’ שבעמק יזרעאל. המרוץ מתחלק ל- 24 מקטעים של כ-5-12 ק”מ. המשתתפים מתחלפים במקטעים השונים במתכונת של מרוץ שליחים. במרוץ משתתפות קבוצות בנות 6,4 או 8 רצים (גברים, נשים או הרכב מעורב) המתחלפים ביניהם.
קבוצת הריצה התגבשה במתנ”ס יקנעם לפני כשנה, בהובלתו של המאמן יניב גבריאל, כשאחת ממטרותיה המוצהרות היתה להתמודד במרוץ המפרך. הקבוצה המורכבת מ-13 רצים תושבי יקנעם, עברה מספר רב של אימוני הכנה ולאורך החודשים האחרונים ואף התמודדה במספר מרוצים ארציים מתוך כוונה להיות אחת הקבוצות המובילות במרוץ. ואכן, אור ליום חמישי האחרון, התייצבה הקבוצה כולה באתר תל חי, מוכנים להתמודד באתגר לו התכוננו במשך השנה כולה – ואותו סיימו בהצלחה כבירה.
לאה פדידה, המשנה לראש העיר יו”ר הנהלת המתנ”ס – “התברכנו בקבוצת ריצה מוכשרת שבנתה את יכולותיה לאורך השנה כולה – גם מבחינה מנטלית וכמובן מבחינת הכושר. קבוצת הריצה של המתנ”ס היא דוגמה לכוחה של קבוצה בתמיכה, בטבעה של השקעה, רוח התנדבות ורוחב לב. הצלחה קבוצתית בריצה שנמשכת 24 שעות לאורך 215 ק”מ היא הישג נדיר ואני מאחלת שימשיכו לכבוש פסגות בריצות נוספות. ישר כוח. כמו כן אנו משתתפים בצער משפחת ברקוביץ’ על מותו בטרם עת של אב המשפחה, מוטי ברקוביץ’ ז”ל, תושב יקנעם שהשתתף במרוץ עם קבוצת חבריו למילואים. יהי זכרו ברוך.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter