באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

צרכנות: עגלת קמפינג שהופכת לאוהל משודרג בתוך פחות מדקה

צרכנות: עגלת קמפינג שהופכת לאוהל משודרג בתוך פחות מדקה

גם בפסח הזה, החופשה בקרוואן הינה החופשה המשפחתית הזולה והמשתלמת ביותר . והשנה להיט חדש בשוק – עגלת קמפינג נגררת שהופכת בתוך פחות מדקה לאוהל מאובזר עם שתי מיטות זוגיות רחבות כיריים וכיור ואפילו מזגן

עגלת קמפינגעונת הקמפינג הישראלית נפתחת רשמית בחופשת הפסח ומאות אלפי ישראלים ייצאו אל החופשה המשפחתית הראשונה של השנה, כאשר חלק לא מבוטל יעשה זאת בחופשות קמפינג בחניונים, בחופי הים, בפארקים ובשטח.

איך אתם רוצים לישון בשטח? אם אתם מעוניינים ליהנות מקמפינג בדרך הטובה ביותר, בלי להתפשר על נוחות של מטבח מפנק, 2 מיטות זוגיות באיכות גבוהה, סלון מרווח, חללי אחסון ועוד, תוכלו ליהנות מהלהיט החדש של הקיץ, עגלות קמפינג (אוהלים נגררים) מסוגים Camp-let ו-Comanche המיובאים בלעדית על ידי לאופק קראוונים וקמפינג, מרחוב היצירה 6 בפתח תקוה.

על גבי העגלה ניתן להעמיס גם את האופניים וציוד הקמפינג שלכם. הגודל מושלם, התפעול קל וחסכוני, השימוש נוח ופשוט וניתן לחבר את העגלה לכל כלי רכב וכך לגרור את העגלה המדהימה הזו לנקודה היפה שבה החלטתם לנפוש. גם הפתיחה הקלה שלה מאפשרת את הקמתה על ידי אדם אחד בלבד בזמן של פחות מדקה. מחיר ההשכרה של עגלת קמפינג נע בין 300 ל-400 שקלים ליום, תלוי בדגם.

אם אתם כבר לא בעניין של לישון באוהל, אבל עדיין לא מוכנים לוותר על החופשה בחיק הטבע, תוכלו לשכור קרוואן. לאופק מציעה מגוון רחב של קרוואנים החל מקרוואנים קטנים המתאימים לזוג בודד ועד קרוואנים מפוארים המתאימים לשבעה אנשים. מחירי ההשכרה לקרוואן הם החל מ-650 שקלים ליום ועד 850 שקלים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter