באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

צעדת יקנעם תתקיים ב- 25.4.2016

צעדת יקנעם תתקיים ב- 25.4.2016

הצעדה ה-24 תתקיים בחול המועד פסח ותכלול אטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה.

מופע מרכזי: תיבת השירים “מעייני בלאגני”

צעדת יקנעם

צעדת יקנעם-ירוק בטבע המסורתית שנחשבת כבר שנים לצעדה המובילה והאטרקטיבית ביותר בישראל, ואשר סוחפת אליה עשרות אלפי צועדות וצועדים בני כל הגילאים תתקיים השנה ביום שני, חול המועד פסח – 25.4.16.

הצעדה הבינ”ל תהיה כבכל שנה עשירה מאוד, והצועדים ייהנו מאטרקציות רבות. השנה לראשונה הותאם מסלול הצעדה גם לבעלי מוגבלויות.

הפעילות במתחם הכניסה לצעדה תהיה רבה. על הבמה המרכזית תופיע להקת “צעירי יקנעם”, ותהיינה הופעות של להקות המחול של המתנ”ס. המופע המרכזי יהיה תיבת השירים “מעייני בלאגני”. מופע נוסף יהיה מופע של דוקטור ליבי מסדרת הילדים.  במתחם זה ייהנו המשתתפים ממתנפחים, בובות ענק, סדנת עפיפונים, דוכני הפעלה, דוכנים של בתי הספר, דוכן של הפועל, זומבה ועוד. על הבמה יתקיים גם מופע של זהירות בדרכים לילדים ולבני נוער. הצועדים יתבקשו לחתום על אמנה של זהירות בדרכים ובין החותמים יוגרלו אופניים וקסדות. בנוסף לאלו יחולקו בבמה גביעים לנותני חסויות לצעדה ולקבוצות מרכזיות צועדות.

מתחם הפיצול יופעל ע”י הנוער ויהיה עשיר במיוחד. המתחם יכלול מוקדי הפעלה חינמיים. בבימת הנוער יופיעו הרכבים מוזיקליים של הנוער. הבאים ייהנו גם ממתחם זולה עם משחקים שונים כולל מחצלות והצללה. במתחם תהיה גם פינת משחקיה שתכלול משחקי כדור, בועות סבון, צילום דמויות, איפור ויצירה. הנוער יפעיל גם דוכני מכירה במקום, והכסף ייתרם לצרכי נוער נזקק. בנוסף להפעלת המתחם יצעדו במסלול הצעדה תנועות הנוער השונות, מחוברים, מועצת הנוער, מדצ”ים ומשצ”ים. שבט “שחר” של הצופים יפעילו את עיר הקופים.

בצעדת יקנעם ישתתפו קבוצות צועדים רבות וביניהם קבוצות מבנק לאומי, בנק הפועלים, חברת החשמל, תעשייה אווירית, פיקוד העורף ועוד.

צעדת יקנעם-ירוק בטבע מתקיימת זו השנה ה-24 ובפעם החמישית בהיותה גם צעדה בינלאומית. כבכל שנה ייהנו הצועדות והצועדים משני מסלולים מרכזיים: מסלול קצר שאורכו 6 ק”מ, ומסלול ארוך שאורכו 11 ק”מ. המסלולים הם מעגליים ונקודת המוצא היא גם נקודת הסיום.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “מסורת צעדת יקנעם נמשכת ומשתדרגת משנה לשנה. צעדת יקנעם היא הפנינג ירוק ופורח בטבע לכל המשפחה. כבכל שנה גם השנה יקנעם שמחה לארח את עם ישראל ליום שכולו טבע, ספורט, בריאות והנאה. אני מזמין את כל תושבי יקנעם לבוא, לצעוד וליהנות. הצעדה היא קודם כל שלכם ובשבילכם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter