באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

צמרת משרד החינוך ביקרה בהפתעה בשני מוסדות במועצה האזורית מגידו

צמרת משרד החינוך ביקרה בהפתעה  בשני מוסדות  במועצה האזורית מגידו

ביקור פתע של שר החינוך נפתלי בנט בבית הספר “קשת התקוה”.  מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב  ביקר  בחוות “אדמה”. חולבסקי: האורחים התרשמו לטובה מהעשייה

בעקבות פגישה של ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי וחבר ועד מושב אליקים נתנאל כהן עם השר החינוך נפתלי בנט לפני שבוע בירושלים והזמנתו לבקר במושב אליקים ובבית הספר ” קשת התקוה”, הגיע ביום שלישי שעבר השר לביקור פתע בבית הספר.

“קשת התקוה”  הינו  בית ספר המשלב דתיים וחילוניים , נמצא בצמיחה מרשימה וזכה לפני שנתיים בפרס בית ספר מצטייו ארצי .לומדים בו 179 תלמידים . השר בנט פגש בבית הספר את ראש המועצה איציק חולבסקי  ,את סגל המורים ,המחנכים והתלמידים. השר ניהל שיח מרתק עם התלמידים על השאיפות והחלומות שלהם לעתיד והדרך למימושם .

השר בנט: “התרשמתי עמוקות מהמפגש עם התלמידים מחזון בית הספר מהאווירה המקסימה ומההשקעה של המועצה האזורית מגידו בפיתוח בית הספר בו מגרש כדורסל המקורה החדש . ואסייע  בקידום הבינוי של בית הספר החדש. ”

איציק חולבסקי: “אני שמח מאד על ביקורו של השר בנט 8 ימים לאחר שהזמנתי אותו לביקור במושב ובבית הספר . השר בנט הבטיח לסייע לקידום בית הספר ותוכניות הבינוי שלו”

הביקור השני ממשרד החינוך , התקיים ביום שישי שעבר כאשר מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב הגיע  ללמוד ולהתרשם מהנעשה בחוות “אדמה”. לביקור הצטרפו אבי אלקיים מפמ”ר מדעי החקלאות ויואל אבני עוזרו, בתיה אמסלם רפרנטית החוות במחוז צפון, איציק חולבסקי ראש המועצה וקרין שטרן מנהלת אגף חינוך במועצה.

את הסיור הובילה, הדס פרסמן מנהלת החווה. האורחים סיירו  במתחם הגן הקסום וראו פעילות של ילדי גן מרמת השופט, שמעו על התוכנית הייחודית של ילדי גני החובה במועצה – “יום גן בחווה”, תכנית ביוספרית מקיימת בהובלת הגננת הילה זידמן שנלמדת ומהדהדת בכל הארץ.

צוות החווה סיפר והסביר כיצד מורי החווה יוזמים ומקדמים ענפים שונים בחווה.  הדס פרסמן מנהלת החווה: ” אנו תקווה שביקור זה, בו המנכ”ל היה מאוד קשוב, מתעניין ופתוח לצרכינו, יוביל לתוצאות שיקדמו את החווה ,ובכך התלמידים הלומדים בחווה יחוו עוד ועוד למידה משמעותית ונוכל להתפתח ולפתח את המקום בחווה יש מקום לחלום ולהגשים חלומות, מורי החווה עושים זאת וגם תלמידים”.

מנכ”ל משרד החינוך אמר לצוות ולתלמידים בתם הסיור : “יש לי רצון וכוונה שילדים רבים יותר, יוכלו להגיע לחוות ולפתוח יותר חוות, כיוון שאני רואה כמה הלמידה כאן משמעותית”

איציק חולבסקי ,ראש המועצה :”הביקור של משרד החינוך בחות  “אדמה” היה חשוב מאד ואני שמח  על הבטחתו לסייע בבינוי ובקידום תוכניות חינוכיות . חות “אדמה “היא פנינה של מקום ,  מדריכים ערכיים ומופת של יצירה חינוכית”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter