באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פסטיבל יערות מנשה- חוויה מומלצת

פסטיבל יערות מנשה- חוויה מומלצת

פסטיבל יערות מנשה הוא שנה רביעית ברציפות, אחד מאירועי המוזיקה הטובים ביותר שיש בארץ להציע. האווירה הפסטורלית של יערות מנשה, בצירוף הליינאפ האיכותי, שמשלב בצורה אדירה בין להקות קטנות לגדולות, והקהל האיכותי, עושה אתהפסטיבל הזה לחובה לכל חובב מוזיקה בארץ.

השנה הליינאפ של הפסטיבל נתן בראש בעיקר עם שמות כמו אסף אבידן, תומר יוסף ומרסדס בנד, בשילוב להקות שוליים קטנות ואיכותיות, כמו הקולקטיב, אלון דר,אלקטריק זו ומארש דונורמה, שידעו לקחת את ההזדמנות שקרתה בדרכם בשתי ידיים ולנצל אותה כיאות, ובכך להרחיב את הקהל שלהם אף יותר בקרב 5000 באי הפסטיבל. ההופעות הגדולות לא איכזבו, כשתומר יוסף ואסף אבידן בהרכב חדש, ללא המוג’וס, נתנו הופעות איכותיות למיטב הלהיטים המוכרים שלהם, ובתוספת האווירה הפסטורלית של הצפון זה אף משתפר. בלילה בין שני ימי הפסטיבל אלפי המשתתפים ישנו באוהלים רבים, שנתנו למקום אווירה של שדרות רוטשילד בימי המחאה, רק ללא הכעס והעצבים – רק הנאה ממוזיקה טובה.

יצויין לחיוב גם הקהל, שהתנהג בצורה מופתית, שמר על הנקיון והסדר, קנה כלים רב פעמיים בדוכנים שהועמדו לכך ולא השתמש בכלים חד פעמיים המזהמים את הסביבה,עודד את המופיעים בצורה אדירה ונתן אנרגיות רבות. פסטיבל יערות מנשה הוא בין האירועים האחרונים בארצנו שלא התמסחר והפך לרודף כסף, והוא מומלץ בהחלט לכל אלו שמעוניינים ביומיים של חופש מהבועה התל אביבית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter