באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

פגישה חסויה

פגישה חסויה

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי וראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי נפגשו השבוע לפגישת עבודה ראשונה. פרטי השיחה אשר דלפו אל כתב YCOM מעלים תהיות אלא שאף אחד מהשניים אינו מוכן לאשר או להכחיש אותם.

כשמערכות הבחירות ביישובם מאחוריהם, וקידום יישובם לפניהם, נפגשו ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי, וראש המועצה האזורית מגידו החדש, איציק חולבסקי לפגישת היכרות ועבודה ראשונה. במהלך הפגישה שנערכה כשעה וחצי ואשר הוגדרה כטובה מאוד בדקו שני האישים אפשרויות להמשיך לעבוד ולקדם שיתופי פעולה נרחבים בין יקנעם ומגידו תוך שימת דגש על שיתופי פעולה כלכליים ותיירותיים.

יקנעם.
אלפסי, מעריך את חולבסקי. צילום: רונן צומר.

בין השאר דנו השניים בנושא המושבה והוחלט שתתקיים פגישה מרובעת בהשתתפות שני ראשי היישובים, יו”ר ועד המושבה החדש, דני אנג’ל, ונציג המושבה במועצה האזורית, ובה ידונו בדרכים השונות להמשיך ולעבוד יחדיו. עם זאת פרטי השיחה שדלפו אל כתב YCOM מעלות תהיות רבות אך שני האישים סירבו באמצעות דובריהם לאשר או להכחיש את הפרטים.

אלפסי הוציא הודעה רשמית בה כתב כי הוא רוחש כבוד רב לחולבסקי, סומך עליו, ורואה בו דמות כלכלית מקצועית שניתן לפעול עימה בשיתוף פעולה ולהוביל מיזמים כלכליים חדשים משותפים לטובת פיתוח הישובים והאזור כולו. נושא מרכזי בו דנו השניים במהלך הפגישה היה שיתוף פעולה מלא במאבק כנגד הקמת חוות הגז בחגית, וכאן הוחלט ששתי הרשויות יפעלו יחד במשותף ועם מטה המאבק, ויביאו לאיגום משאבים.

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי:“אני מברך על הפגישה עם איציק שהייתה מצוינת ועניינית. התרשמתי מאוד מהפגישה ומן האיש. הייתה לנו שיחה מצוינת ופורייה. שנינו מתחילים קדנציה ונפעל לפעול בה ולהוביל שיתופי פעולה לטובת יקנעם ומגידו ולטובת האזור כולו. ליקנעם ולמגידו יש מיזמים משותפים חשובים, וכמו שפעלנו יחד בתקופה שחנן ארז היה ראש המועצה ושעשה עבודה מצוינת, מקצועית ואיכותית והוביל את מגידו להישגים רבים בכל קנה מידה, הכי טבעי שנמשיך את הדרך ונפעל גם אנו יחד ובשיתוף פעולה לטובת תושבינו”.

ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי: “הפגישה המשותפת שהתקיימה ביוזמתי, מטרתה הייתה  להמשיך ולווסת את שיתופי הפעולה בין מגידו ויוקנעם עלית בתחומים רבים ומגוונים. אני עובד עם סימון אלפסי בחמש שנים האחרונות , עוד בתפקידי כגזבר המועצה ומנכ”ל החברה הכלכלית של מגידו, יש לי הערכה רבה לפועלו ב  25 שנים האחרונות לקידום יקנעם עלית לעיר מחוז משגשגת. נמשיך את שיתוף הפעולה המבורך כשתי רשויות שכנות שמכבדות את הריבונות והעצמאות של כל אחת מהן”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter