באנר עליון
באנר עליון

ענף הכדורסל ציין את סיום העונה בטקסים חגיגיים

ענף הכדורסל ציין את סיום העונה בטקסים חגיגיים

 

שועלות2בשתי מסגרות אלה פעילים למעלה ממאה כדורסלנים צעירים. גם קבוצת הנשים “שועלות העמק” ציינו את סיום העונה. ראש המועצה עופר בן אליעזר: “נמשיך לתמוך בענף”

ענף הכדורסל ברמת ישי ציין את סיום העונה בשני טקסים חגיגיים שנערכו באולם הספורט. ביום חמישי שעבר התקיים טקס סיום העונה של קבוצות הליגה ולמחרת טקס הסיום של חוגי הכדורסל הפועלים במסגרת המתנ”ס.

ברמת ישי פעלו השנה 4 קבוצות ליגה במסגרת איגוד הכדורסל ובהם 55 כדורסלנים מגילאי כיתות ד’ ועד י’, קט סל א’, קט סל ב’, ילדים ב’ ונערים א’. הקבוצות פועלות תחת קורת הגג של אגודת הכדורסל הותיקה מרנין טבעון כאשר כל האימונים והמשחקים מתקיימים ברמת ישי והשחקנים עצמם כולם בני רמת ישי. את הפעילות מלווה וועד הורים, אשר גייס במהלך העונה כספים שיועדו לפעילויות הקבוצות ובהן תלבושות וארועי גיבוש.

הטקס היה למעשה הפנינג הורים ילדים אשר קיימו משחקים אלה נגד אלו, כל אחד בשכבת הגיל שלו. לאחר מכן נערכו תחרויות קליעות וטקס חלוקת המדליות במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, סגנית ראש המועצה ויושבת ראש וועדת הספורט הישובית, ליבי אלקריף ויו”ר הוועד עו”ד גלית לוי והמאמנים, המנהל המקצועי שי אזולאי ויאיר קמרי.

בן אליעזר הזכיר בדברי הברכה שלו את ההשקעות הרבות של המועצה בתשתיות הספורט בישוב ובפרט בתשתיות הכדורסל כאשר רק לאחרונה הותקנו בכל מגרשי הספורט בישוב סלים חדשים בעלות של כמאה אלף שקלים. בן אליעזר ציין כי המועצה תמשיך לתמוך בענף הכדורסלץ

ום שישי התקיים טקס דומה, הפעם לילדי בית הספר לכדורסל הפועל במסגרת המתנ”ס. למעלה מ-50 כדורסלנים פעילים בשלוש קבוצות-גן, כיתות א-ב, כיתות ג-ד, אותם מאמן שי אזולאי. המצטיינים בבית הספר לכדורסל מצטרפים לקבוצות הליגה.

גם כאן התקיים הפנינג הורים-ילדים, משחק משותף ולאחר מכן תחרות קליעות. בסיום נערך טקס חלוקת תעודות ומדליות לילדים.

גם קבוצת הכדורסל נשים-“שועלות העמק”, הפועלות כחוג כדורסל במסגרת המתנ”ס, ציינו את סיום העונה בטקס בהשתתפות רכזת הספורט במתנ”ס טלי גולן אשר הדגישה את התרחבות הפעילות העונה. את הקבוצה מאמן אלי מדר. בטקס השתתף גם שון שמואל הבעלים של חברת פיברנט התומך בקבוצה. השחקניות, והמאמן קיבלו תעודת הוקרה על פעילותם.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter