באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: תקווה על גלגלים

עמק יזרעאל: תקווה על גלגלים

מסע גלגלים של תקווה ה-13 התקיים בשבוע שעבר בעמק בהשתתפות שר הבטחון, משה יעלון. מטרת המסע הינה לגייס כספים לקידום פעילויות אופניים עבור בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

חדשות YCOM: אלפים מהעמק ומהארץ השתתפו במסע האופניים המרגש המתקיים זו השנה ה- 13 ברחבי עמק יזרעאלגלגלים של תקווה, מסע בו רוכבים יחדיו חובבים ומקצועיים, קבוצות רכיבה ומשפחות עם ילדים לצד רוכבים נכים – כולם רוכבים יחד באותה הדרך, במטרה לגייס כספים לקידום פעילויות אופניים לילדים, בני נוער ובוגרים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. בין הרוכבים, כמדי שנה, אפשר היה לראות גם את שר הבטחון: משה בוגי יעלון, שמקפיד לרכוב מדי שנה במסע. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את הרוכבים בבוקר המסע, ואף יצא לרכוב בעצמו במסלול השטח בן 35 הקילומטרים, על רקע נופי העמק.

גלגלים של תקווה
שר הבטחון הגיע גם הוא לרכוב. צילום: ישראל פרץ.

מסע האופניים מתקיים מדי שנה בחסות עמותת אתגרים והמועצה האזורית עמק יזרעאל. מדובר בפעילות אשר נועדה להעלות את מודעות הציבור לשילובם של נכים ובעלי מוגבלויות בחברה כשווים מול שווים, וזאת באמצעות ארוע ספורטיבי . עמותת אתגרים אשר נותנת חסות למסע, היא עמותה חינוכית שיקומית אשר הוקמה לפני כ-19 שנים, והכלי בו היא משתמשת הוא הספורט האתגרי. העמותה מפעילה למעלה מ- 5,000 ילדים ובני נוער ממסגרות החינוך המיוחד וכ- 500 בוגרים בכל רחבי הארץ.

בצר: “יש כאן שיתוף פעולה מופלא בין עמותת אתגרים, המועצה האזורית ומשטרת ישראל, אני מודה לכם הרוכבים שמתמידים כל שנה ולמצטרפים החדשים, גם ידידנו שר הבטחון – משה בוגי יעלון מתמיד איתנו”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter