באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: תוכניות עבודה לשנת 2020 יצאו לדרך

עמק יזרעאל: תוכניות עבודה לשנת 2020 יצאו לדרך

בשבוע שעבר חולקה לחברי המליאה של המועצה האזורית עמק יזרעאל, חוברת תוכניות העבודה לשנת 2020 של אגפי ומחלקות המועצה
השבוע התקיימה ישיבת המליאה החודשית בה חולקה לחברי המליאה חוברת תוכניות העבודה לשנת 2020, לאחר עבודה מקיפה, מעמיקה ויסודית של אגפי ומחלקות המועצה.
אנו רואים בתוכניות העבודה כלי מרכזי לניהול פעילות המועצה, המאפשר שימוש נכון ואפקטיבי בתקציב הציבורי, תיאום בין המחלקות השונות ועבודה ממוקדת לקידום היעדים שהוגדרו“, אמרה רינת זונשיין, מנכל המועצה, “התוכניות, המוצגות בפירוט בחוברת זו, מציגות את המטרות לשנה הקרובה ואת מדדי ההצלחה להגשמתם, על פי המועדים שנקבעו. שיטה זו מאפשרת לנו לחלק את המשאבים בצורה מיטבית ולהמשיך להרחיב ולשפר את מגוון השירותים הניתנים לתושבי המועצה“.
תוכנית העבודה השנתית מקיפה את פעילות אגפי ומחלקות המועצה. הכנת התוכנית דרשה ממנהלי האגפים והמחלקות חשיבה מעמיקה ותכנון, תוך התייחסות לתקציב המועצה וליעדיו, זאת בכדי לספק לתושבים את השירות המיטבי תוך שמירה על שקיפות מרבית.
ראש המועצה, אייל בצר, הוסיףתוכנית העבודה של המועצה לשנת 2020 כוללת סקירת פעילות כללית של כל אגף ומחלקה ,בחירת היעדים העיקריים, ציון משימות מרכזיות והצבת לוחות זמנים בהתאמה. מעיון בחומר, ניתן ללמוד על המחשבה הרבה, העבודה היסודית והאיכות המקצועית של כל השותפים בהכנת התוכנית. חוברת זו, תשמש כלי עבודה מרכזי ואבן בוחן, לאורו תתנהל עבודת המועצה בשנת העבודה שבפתח. אני רוצה להודות לכל העושים במלאכה על העבודה שהשקיעו בכדי לתת לכם, התושבים, את השירותים הטובים ביותר“.

צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter