באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: שני גני ילדים חדשים בשדה יעקב

עמק יזרעאל: שני גני ילדים חדשים בשדה יעקב

המועצה האזורית עמק יזרעאל חנכה השבוע שני גני ילדים חדשים במושב הדתי שדה יעקב.ראש המועצה, אייל בצר: “חנוכת שני גנים, מלמדת על הצמיחה, ההתחדשות, הגידול הדמוגרפי והרחבת היישוב“. 

אייל בצר,ראש מועצה אזורית עמק יזרעאל,  גוזר את הסרט יחד עם ילדי גן שדה יעקב. צילום: ישראל פרץ.
אייל בצר,ראש מועצה אזורית עמק יזרעאל, גוזר את הסרט יחד עם ילדי גן שדה יעקב. צילום: ישראל פרץ.

לאחר שבתחילת שנת הלימודים התשע”ה חגגו במושב שדה יעקב את פתיחתו של בית הספר היסודי החדש, חגגו השבוע גם את חנוכתם של שני גני ילדים חדשים שנבנו במושב: גן פקאן וגן אלה. טקס חנוכת הגנים נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל , אייל בצר, צוות המועצה, ועד היישוב, האגודה החקלאית, הורים סבים ותושבים. הגנים החדשים מצטרפים לכ- 15 גנים שנבנו בשנתיים האחרונות ברחבי המועצה דבר המהווה תנופת בנייה חסרת תקדים של מוסדות חינוך לגיל הרך. לקראת חנוכת הגנים, עברו הילדים יחד עם הגננות, תהליך חינוכי במסגרתו למדו על הסביבה הקרובה ומאפייניה ובמסע משותף, בחרו יחד את שמות הגנים, וכך נבחרו שני שמות המייצגים עצים שורשיים בעמק – אלה ופקאן.

שדה יעקב הוא מושב בעמק יזרעאל והוא גם היישוב הראשון של תנועת הפועל המזרחי וכפועל יוצא תושביו הם דתיים-לאומיים. בשנים האחרונות חלה מגמת הצערה במושב בעיקר עקב בנייתה של ההרחבה הקהילתית אשר הביאה למקום הרבה זוגות צעירים עם ילדים וגרמה לכך שגם ילדי המושב ירצו להשאר בו.

ראש המועצה האזורית אייל בצר, ברך את ילדי הגנים ואמר: “חנוכת שני גנים, מלמדת על הצמיחה, ההתחדשות, הגידול הדמוגרפי והרחבת היישוב ואנו מקדמים זאת בברכה רבה. אתם התלמידים הבאים של בית הספר החדש ביישוב!”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter