באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: רמזור יוצב בכניסה לנהלל

עמק יזרעאל: רמזור יוצב בכניסה לנהלל

אושרה הצבת רמזור בכניסה ליישוב דבר שיאפשר כניסה ויציאה בטיחותית מהמושב, הפרוייקט יצא לדרך ב- 2014. מהמועצה נמסר: “מקווים כי בתחילת שנת  2014 נוכל לבשר על עוד הסדרי תחבורה חדשים בכבישי העמק”. 

צומת נהלל
הכניסה לנהלל. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

לאחר שמשרד התחבורה אישר הצבת רמזור בצומת בלפוריה ולאחרונה גם בצומת תל עדשים, בשורה גם למושב נהלל – במשרד התחבורה הודיעו השבוע כי רמזור יוצב גם בצומת נהלל בשנת 2014. במושב נהלל, שוכנים שלושה בתי ספר (תיכון, יסודי ודמוקרטי) ובשנים האחרונות קיים עומס תחבורתי רב מאוד וקושי לצאת ולהכנס בבטיחות מן המושב. כניסה ויציאה של אוטובוסים ורכבים בבקרים מתאפשרת ביעילות הודות למתנדבי משטרת התנועה של המועצה האזורית ועובדי מחלקת הבטחון של המועצה המכוונים את התנועה מדי בוקר. עם זאת, כבר תקופה ארוכה שהמועצה האזורית מטפלת מול משרד התחבורה בהצבת רמזור במקום כדי לפתור את הבעיות הבטיחותיות במקום, המקשות על כניסה ויציאה למושב. השבוע עדכנו במשרד התחבורה כי פרוייקט צומת נהלל עומד בכל הקריטריונים לביצוע ומתועדף על ידי משרד התחבורה  לטיפול דחוף וכי הפרוייקט ייצא לדרך בשנת 2014.

במועצה האזורית אמרו השבוע: “הצבת רמזור בצומת נהלל תשפר את בטיחותם של תלמידינו הנוסעים מדי בוקר לבתי הספר וכן של תושבי העמק והאזור. נמשיך לפעול בנחישות מול משרד התחבורה בנושאי תחבורה נוספים השורים לבטיחותם של תושבי העמק ואנו תקווה כי בתחילת שנת  2014 נוכל לבשר על עוד הסדרי תחבורה חדשים בכבישי העמק שישפרו את בטיחות הנוסעים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter