באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: קמפוס חדש לבית הספר “עמקים-תבור”

עמק יזרעאל: קמפוס חדש לבית הספר “עמקים-תבור”

קמפוס חדש יבנה בבית הספר התיכון ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע, בעלות של 9.5 מליון ₪. הקמפוס שיכלול 12 כיתות יהיה מוכן בתחילת שנת הלימודים הקרובה.

החלו העבודות לבניית 12 כיתות חדשות בבית הספר “עמקים-תבור” במזרע. את הקמפוס החדש והמודרני, על שטח של כ- 4800 מ”ר, תכנן משרד האדריכלים גדעון פובזנר, תוך שמירה על הנוף הירוק והסביבה הקיימת של בית הספר. הקמפוס החדש ישתלב עם מבני בית הספר הקיימים וישמור על צביונו המיוחד.

הקמפוס יבנה עד לשנת הלימודים הבאה
הדמיית הקמפוס החדש. צילום: משרד אדריכלים גדעון פובזנר.

במסגרת בניית השלב הראשון בפרויקט ייבנו 12 כיתות אם ומעבדות, בשטח כולל של כ-1350 מ”ר ובעלות כוללת של כ-9.5 מיליון ₪. משרד החינוך הקצה לפרויקט כ-5.6 מיליון ₪ והמועצה תממן כ- 3.9 מיליון ₪ נוספים. הכיתות החדשות ייבנו בשטח בית הספר הקיים, במקום 5 כיתות יבילות שפורקו והוצאו מהמקום. במקביל לתחילת עבודות הבניה, החל אגף ההנדסה של המועצה לקדם תכנון מפורט לשלב ב’ של הבניה. העבודות שהחלו השבוע, צפויות להסתיים עד לפתיחת שנת הלימודים תשע”ד.

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר “בית הספר עמקים-תבור גדל מאוד בשנתיים האחרונות, ונקלטו בו 210 תלמידים חדשים. החינוך נמצא בראש סדר העדיפות של המועצה ואנו נמצאים בעיצומו של מהלך בינוי מואץ במוסדות החינוך בעמק. גם בשנה הקרובה תשקיע המועצה משאבים רבים בבנייה ובהרחבת מוסדות החינוך בעמק זאת בעקבות הגידול הדמוגרפי המואץ ביישובינו ולרווחת תושבי העמק.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter