באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: עשה קונצרט

עמק יזרעאל: עשה קונצרט

שי זרחי מקיבוץ גניגר קיבל את פרס העמק על שם גדעון צימבל לשנת 2014 בשל תרומתו הייחודית למוסיקה ולתרבות בעמק. ועדת הפרס: “פעילותו של שי נמשכת על פני שלושים שנה וכולה נעשית בהתנדבות”

מאות ממתנדבי העמק השתתפו בערב שכולו הוקרה והודיה לפועלם במסגרות ההתנדבות השונות ברחבי המועצה. בערב ההוקרה שולב, זו השנה השלישית, גם טקס הענקת פרס העמק על שם גדעון צימבל ז”ל, אשר הוענק לשי זרחי מקיבוץ גניגר על תרומתו הייחודית וההתנדבותית לקידום התרבות והמוסיקה בעמק במשך כשלושה עשורים.

פרס העמק
שי זרחי מקבל את הפרס. צילום: זיו לוי

פרס העמק  ע”ש סא”ל גדעון צימבל ז”ל, איש תל עדשים, שכיהן כסגן ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל ונהרג בקרבות הבלימה ברמת הגולן במלחמת יום הכיפורים, מוענק  מידי שנה, משנת 1975, על תרומה ייחודית באחד מתחומי החיים בעמק יזרעאל. במהלך השנים זכו בפרס אישים וארגונים מתחומי חיים שונים, המייצגים מגוון של עשייה, יצירה וּתרומה לרקמת החיים בעמק יזרעאל. השנה החליטו חברי ועדת הפרס : אייל בצר, חנה פרידמן, רחל שחורי, ישראל פרדקין, יוסי עמיר, פליקס דה פז וארזה גלס להעניק את הפרס לשי זרחי מקיבוץ גניגר.

בנימוקי ועדת הפרס אותם הקריא יו”ר הועדה, יוסי עמיר מקיבוץ מזרע, נכתב בין היתר: “פעילותו הנמרצת של זרחי הביאה את המועצה האזורית לשתף פעולה איתו, וכך נוצר מועדון למוסיקה קאמרית במועדון לחבר של קיבוץ גניגר. פעילות זו של שי נמשכת על פני שלושים שנה וכולה נעשית בהתנדבות ועל כך מברכת ומוקירה ועדת הפרס את שי זרחי ומעניקה לו את פרס העמק.”

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, שהעניק לזרחי את הפרס, ברך ואמר: “שי אחראי על ניגונים רבים בעמק שלנו. כמעט 30 שנים שהוא מארגן קונצרטים נפלאים בגניגר בהתנדבות, הוא מביא לעמק את טובי ההרכבים המוזיקליים ואת הנגנים המשובחים ביותר. שעות של קורת רוח ותרבות גבוהה זמינים לכל תושבי העמק. הנר הקטן שהדליק שי היה לשלהבת גדולה, ולחלק חשוב בפעילות התרבותית של המועצה האזורית, שחברה ליוזמה המקסימה הזו. יישר כוח שי – על עשייתך ועל תרומתך. העמק כולו מודה לך היום! “.

שי זרחי הודה על קבלת הפרס ואמר כי עבורו, השבת היא שבת של ניגונים – המתחילה בשירה וניגונים של קהילת ניגון הלב ומסתיימת בניגונים קלאסיים בקונצרטים בקיבוץ.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter