באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: סיבוב ראשון מצויין לקבוצות הבוגרים והבוגרות בכדורסל

עמק יזרעאל: סיבוב ראשון מצויין לקבוצות הבוגרים והבוגרות בכדורסל

בעמק יזרעאל מרוצים מאוד מהישגי קבוצות הבוגרים בכדורסל המורכבות כמעט אך ורק מבני ובנות העמק. קבוצת הבוגרות העפילה לפליאוף העליון וקבוצת הבוגרים השיגה חמישה נצחונות רצופים. 

כדורסל
קבוצת הכדורסל של עמק יזרעאל. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל


במהלך השבועות האחרונים הסתיים סיבוב המשחקים הראשון בליגת הבוגרים והבוגרות בכדורסל. קבוצת הנשים של המועצה, הפועל עמק יזרעאל, הכוללת שחקניות מצטיינות ממחלקת הנערות, המשחקת בליגה הלאומית (הליגה השנייה לנשים), סיימה סיבוב ראשון מרשים במיוחד כשהעפילה לפלייאוף העליון מהמקום השני. לאורך הסיבוב, השיגה הקבוצה תוצאות מצוינות וניצחה קבוצות נשים עם סגל שחקניות מנוסה. הקבוצה המאומנת על ידי לירן בראל מבית-שערים, מורכבת מתלמידות בכיתות י-י”ב אשר משחקות גם בליגה לנערות. את הקבוצה מחזקות ספיר תירוש מרעננה המשרתת כחיילת באזור, ונועה קרן מגבעת אלה, שסיימה את גיל הנערות בעונה שעברה ועומדת להתגייס בקרוב. בקבוצה משחקות מספר שחקניות הנמצאות בסגלים השונים של נבחרות ישראל.
לירן בראל, מאמן הקבוצה אמר השבוע: “כבר לפני שנתיים הוגשה לראש המועצה תכנית רב שנתית שמטרתה קידום שחקניות מחלקת הנערות ובניית סגל מקומי שיתמודד על עלייה לליגת העל בעונת המשחקים הבאה. הבנות שסומנו בתחילת הפרוייקט, עומדות ביעדים מעל ומעבר למצופה, אנו גאים בהן ועושים את מירב המאמצים להתכונן בצורה הטובה ביותר למשחקי הפלייאוף”.
קבוצת הבוגרים של עמק יזרעאל המשחקת בליגה הארצית מחוז צפון, סיימה את הסיבוב הראשון במקום השישי בליגה עם מאזן של  שישה נצחונות ושישה הפסדים. לאחר פתיחה מגמגמת של העונה, הקבוצה התגבשה, הראתה שיפר ניכר ביכולותיה  וניצחה חמישה משחקים ברצף.
את הקבוצה מאמן עודד הנדלר, מקיבוץ יפעת, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, והיא מנוהלת מקצועית על יד מתן בירנבאום מגניגר, שאמר השבוע: “הקבוצה שמה לה למטרה  לקדם את שחקני קבוצת הנוער של המועצה בקבוצה הבוגרת. זוהי שנה  מוצלחת מאד, מתוך 12 שחקנים, 10  הם תושבי העמק או בוגרי מחלקת הנוער, נערכים אימונים משותפים לשתי הקבוצות ויש חיבור מצויין בין קבוצת הנוער לבוגרים.  בירנבאום הוסיף ואמר: “מטרת הקבוצה בסיבוב השני היא להמשיך ברצף הנצחונות ולהתברג בחלק העליון של הטבלה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter