באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: נסלל מחדש כביש הגישה אל ציפורי

עמק יזרעאל: נסלל מחדש כביש הגישה אל ציפורי

כביש גישה חדש ליישוב, עבודות פיתוח בבית העלמין וגם גן משחקים חדש לרווחת המשפחות במושב ציפורי. אייל בצר: “משמח לחנוך גן משחקים, מקום בו נשמע צחוק ילדים הוא ליבו הפועם של המושב”

בסוף השבוע האחרון ערכו במושב ציפורי טקס חנוכה לשלושה פרוייקטים מרכזיים שהגיעו לסיומם: שיפוץ כביש הגישה שמוביל אל היישוב, עבודות פיתוח  בבית העלמין וחנוכת גן משחקים לרווחת משפחות היישוב. טקס חנוכת הפרוייקטים נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, סגנו ומ”מ, עידו דורי, מנכ”ל רשות ניקוז קישון, חיים חמי ונציגי הועד ותושבי מושב ציפורי. ראש המועצה, אייל בצר, הודה לעושים במלאכה: ישראל סטולרו, אברום מיכאלי מזכיר המושב ועד המושב הקודם והוועד הנוכחי שקידמו את הפרויקטים. וכן הודה לרשות ניקוז קישון שהשתתפה בפרוייקט כביש הגישה, לאגף ההנדסה במועצה שליוותה את כל הפרוייקטים וכן למועצה הדתית על השקעה בבית העלמין.

מושב ציפורי
אייל בצר גוזר את הסרט. צילום: ישראל פרץ.

 אברום מיכאלי, מזכיר המושב, סיפר כי הצורך לשקם את כביש הגישה נוצר בעקבות התפוררות הכביש עקב גשמי החורף ובעיית ניקוז שנוצרה במקום וסיכנה את בטיחותם של הנהגים והתושבים. בזכות הפעולה המהירה של המועצה ורשות הניקוז, נפתרה הבעיה וכעת הכביש שוב בטיחותי ונוח. בהמשך, חנכו בציפורי גם גן משחקים חדש עם מתקנים רבים לרווחת התושבים. מזכיר היישוב מיכאלי, הודה גם לתושבי היישוב: “אנשי ציפורי התגייסו לפרויקטים הללו והשתלבו בצוותי העבודה, אנו מודים לכל המתנדבים”.

אייל בצר: “מושב ציפורי, מתחדש, שוקק חיים וילדים, משמח לחנוך גן משחקים, מקום בו נשמע צחוק ילדים הוא ליבו הפועם של המושב, מעיד על שורשיות והמשכיות. לצד זה, טיפלנו בבעיות הבטיחות בכניסה למושב וכן בבית העלמין”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter