באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: נחנך גן ילדים חדש במושב בית שערים

עמק יזרעאל: נחנך גן ילדים חדש במושב בית שערים

הצריף אשר שימש כגן ילדים עבור ילדי בית שערים במשך עשרות שנים הוחלף במבנה חדיש העומד באותו המקום וראש המועצה, אייל בצר אשר למד בגן המיתולוגי הגיע על מנת לגזור את הסרט.

השבוע נחנך גן ילדים חדש במושב בית שערים שבמועצה האזורית עמק יזרעאל– גן תות. הגן החדש והמרווח משמש את ילדי גן חובה והוא נבנה בשיתוף משרד החינוך, היישוב והמועצה האזורית עמק יזרעאל. בטקס החנוכה נכחו ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר וצוותו, נציגי היישוב והורי הילדים וגם סבים וסבתות. ילדי הגן הכינו להורים שיר וריקוד ויחד עם ראש המועצה, גזרו בהתרגשות את הסרט האדום בכניסה לגן.

בית שערים
אייל בצר עם דור ההמשך והחבר מהגן. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

בדיוק לפני 60 שנים, התחנכו בגן בבית שערים שני ילדים בני ארבע: אברהם כץ ואייל בצר. השבוע, השניים חנכו יחד את הגן החדש במושב שנבנה במקום הצריף המיתולוגי של פעם. ראש המועצה, אייל בצר פגש את החבר הותיק אברהם,שליווה את נכדו וחתנו, יו”ר הועד המקומי של היישוב, אלון קוטב, בטקס חנוכת הגן. בצר סיפר לילדים על הקשר החברי הנמשך מימי הגן בינו לבין אברהם וברך אותם בשנה טובה

בצר: “השנה משלימה המועצה האזורית בנייה של ארבעה גנים המצטרפים לעוד 11 גנים שכבר נבנו. זוהי תנופת בנייה אדירה המסמלת יותר מכל את הצמיחה הדמוגרפית במושב בית שערים ובעמק כולו, צמיחה שבאה לידי ביטוי השנה במספר שיא של 760 תלמידים שעלו לכיתה א’ בכל יישובי העמק. המחזור הגדול ביותר של כיתות א’ אי פעם”.

יו”ר הוועד המקומי, אלון קוטב, שבנו לומד באותו הגן בו למד סבו, ציין את חשיבות ההמשכיות במושב: “יש חשיבות רבה לכך שהילדים מתחנכים במקום בו למדו הוריהם וסביהם, זה מעיד על החיבור למקום והקשר העמוק אליו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter