באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מלגות לספורטאיות העמק

עמק יזרעאל: מלגות לספורטאיות העמק

המועצה האזורית עמק יזרעאל ארגנה אירוע לנערות העוסקות בענפי הספורט השונים אשר כלל הרצאה על התמודדות עם לחצים וחלוקת מלגות לספורטאיות מצטיינות. מנהל מחלקת הספורט: “נמשיך לחזק את ספורטאיות העמק”.

חדשות YCOM: משקיעים בספורט הנשי בעמק יזרעאל: בסוף השבוע האחרון התקיים ארוע חגיגי לספורטאיות  ממגוון ענפי ספורט  מרחבי המועצה בין הגילאים 10-15 ולהוריהן בנושא: התמודדות עם לחצים בתחרויות ואימונים. בהרצאה לקחו חלק למעלה מ- 100  ספורטאיות הנמצאות בתכנית אתנה, וכן הוריהן והיא הועברה על ידי פסיכולוג הספורט ארנון צפריר אשר נולד וגדל בקיבוץ גבת. צפריר מלווה בשנים האחרונות את נבחרת ישראל בשחייה כמו גם מספר רב של ספורטאי צמרת בישראל. במהלך ההרצאה קיבלו הספורטאיות  הצעירות וההורים כלים כיצד להתמודד  עם חרדה וחשש  לפני ובמהלך התחרות. חן זרצקי  אחראית התכנית: “ההרצאה הייתה מעולה והמשוב מהבנות וההורים חיזק אצלנו את הצורך להעניק לבנות כלים מקצועיים להתמודדות  עם אימונים ותחרויות.”

אתנה
ספורטאיות העמק בפעולה. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

במסגרת הערב אותו הובילה חן זרצקי האחראית מטעם מחלקת הספורט על פרויקט אתנה, חולקו מספר מלגות הצטיינות מקרן עמק יזרעאל לספורטאיות  על השקעה ,מסירות ודוגמא אישית  לבנות העוסקות בספורט. הבנות שזכו למלגות הן: אופיר שוורצמן  מענף השחייה, נעמה קופלוביץ מהושעיה מענף ההתעמלות, התאומות משמשית הגר והילה  בלוך על הצטיינתם בכדור סל ובענף הטריאתלון  וטל תורן מענף גלגלי הענק היוצאת עם נבחרת ישראל  לאליפות העולם באיטליה.

בהמשך תכנית טיפוח הספורטאיות בעמק, יזכו הבנות וההורים להרצאה בנושא תזונה מעשית, הרצאה  להורים בלבד בנושא היבטים מנטאליים בספורט וכן הרצאה של ספורטאית צמרת ארצית שתרצה בפני ההורים והספורטאיות על פועלה. ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט במועצה האזורית עמק יזרעאל: “נמשיך לחזק את ספורטאיות העמק ולתמוך בעשייתן המבורכת, בתקווה להגדיל את מעגלי ההשתתפות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter