באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מלגות לאומנות

עמק יזרעאל: מלגות לאומנות

29 מלגות חולקו לתלמידים מצטיינים בשירה, מחול ומוסיקה בבית האמנויות בעמק יזרעאל. אייל בצר: “ מחמם את הלב לראות את הפעילות התרבותית שמתקיימת בבית האמנויות

29 תלמידים מצטיינים בריקוד, שירה ונגינה בבית האמנויות בעמק יזרעאל קיבלו מלגות בטקס חגיגי שנערך השבוע במעמד ראש המועצה האזורית אייל בצר, בני משפחה, חברים וצוות בית האמנויות. כשהשנה, ניתנה מלגה אחת גם לנער נעל”ה – מפרוייקט נוער עולה לפני הורים הלומד בפנימייה בנהלל. בבית האמנויות סיפרו השבוע כי בית האמנויות קולט תלמידים הן מנוער נעל”ה והן מהפנימייה המשתלבים בפעילויות הבית.

בית האומנויות.
ראש המועצה מעניק מלגה לתלמידה. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל.

במהלך הטקס החגיגי עלו התלמידים לבמה וניגנו יצירות שונות. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את התלמידים ואמר: “מחמם את הלב לראות את הפעילות התרבותית שמתקיימת בבית האמנויות, אני מגיע לכאן ורואה קונצרטים וארועים ונהנה מאוד. אני מודה למשרד החינוך ולחברת חילן על תמיכתם במלגות ומאחל לכם התלמידים – עוד שנים רבות ויפות של יצירה ומוסיקה”.

התלמידים קיבלו את המלגות מחוה בקל, מנהלת בית האמנויות, אוכמא שפרן מנהלת מרכז המוסיקה ואייל בצר ראש המועצה. חוה בקל, סיכמה את הארוע ואמרה: “יש לנו נוער נדיר שמשקיע את מיטב שעותיו וכשרונו ואנו רואים את התוצאות. בימים אלו בהם אוהבים לדבר על נוער חסר ערכים ששקוע במסכים, בבית האמנויות רואים בדיוק את ההפך:  בני נוער מחוייבים, משקיעים, שמגיעים לכאן אחרי יום לימודים ארוך וגדוש ונשארים כאן שעות ארוכות, משקיעים ממרצם ומכישרונם בהתמסרות מלאה ומעוררת הערכה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter