באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

היוגב: מה למדת היום בגן?

היוגב: מה למדת היום בגן?

נחנך גן ילדים חדש במושב היוגב אשר ישמש כגן חובה. הצורך בגן חדש התעורר לאור הגידול במספר הילדים במושב. אייל בצר: “ השנים הקרובות במועצה יוקדשו להשקעות גדולות בחינוך”

בשירה, ריקודים, ברכות ונטיעת עץ אלון בחצר הגן חגגו במושב היוגב את חנוכתו של גן ילדים חדש. הגן החדש והמרווח משמש את ילדי גן חובה והוא נבנה בשיתוף משרד החינוך, היישוב והמועצה האזורית עמק יזרעאל. בטקס החנוכה נכחו ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר וצוותו, נציגי היישוב והורי הילדים.

היוגב
ילדי היוגב גוזרים את הסרט יחד עם ראש המועצה. צילום: יהודה פינסקר.

דורית אראל מתמרת, הנעימה עם ילדי הגן בשירה וריקודים לקראת החג, והגננת, נציגת ההורים ונציגת ועדת החינוך במושב ברכו את הנוכחים ואת ילדי הגן והודו למועצה, ליישוב, למזכיר המושב, יהודה פינסקר, להורים המלווים ולמשרד החינוך על שיתוף הפעולה שאפשר את בניית הגן החדש והמרווח וליוו את התהליך.

ראש המועצה האזורית, אייל בצר, ברך את הילדים בשנה טובה וציין לטובה את הצמיחה הדמוגרפית במושב היוגב ובעמק כולו, צמיחה שבאה לידי ביטוי השנה במספר שיא של 760 תלמידים שעלו לכיתה א’ בכל יישובי העמק – המחזור הגדול ביותר של כיתות א’ אי פעם. לאחר גזירת הסרט האדום שהוצב בכניסה לגן, יצאו ילדי הגן ונטעו יחד עם ראש המועצה עץ אלון בחזית הגן.

ראש המועצה בצר ברך את הילדים ואמר: “שתהיה לכולכם שנה טובה ומתוקה ושתהנו מהגן החדש והיפה שנבנה לכבודכם. השנים הקרובות במועצה יוקדשו להשקעות גדולות בחינוך, כבר היום מרבית תקציבה של המועצה מופנה לחינוך, נמשיך לעשות כן לרווחת כל תושבי העמק”.

  

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter