באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: מדרכה חדשה נחנכה בכפר תקווה

עמק יזרעאל: מדרכה חדשה נחנכה בכפר תקווה

השבוע נחנכה מדרכה בכפר תקווה. המועצה מימנה והדיירים יוכלו להנות משביל נוח. ראש המועצה, אייל בצר “יש כאן אנשים טובים באמצע הדרך”

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, חנך ביום ראשון מדרכה חדשה בכפר תקווה בטקס נטיעות בהשתתפות החברים. עלותה של המדרכה שאורכה 450 מטרים הינה כ-170 אלף ₪ והיא עשויה אבן

נחנכה המדרכה בכפר תקווה
ראש המועצה,אייל בצר, נוטע עץ בכפר. צילום: ישראל פרץ.

משתלבת .המדרכה מחברת בין צומת הכניסה למרכז הכפר.

כפר תקוה הינו בית לחיים עבור אנשים בוגרים עם צרכים מיוחדים.  הכפר הוקם בשנת 1964 על גבעות זייד שבעמק יזרעאל, סמוך לקריית טבעון. אוכלוסיית הכפר מגוונת מבחינה גילאית, אופי הנכות וקשיי ההסתגלות וכן רמת התפקוד והעצמאות.  כיום מתגוררים בכפר כ- 200 דיירים, בין הגילאים 20 ועד 74 .הדיור מותאם לצורך ולמעגלי החיים השונים ומאפשר הזדקנות במקום ופיתרון למצבים סיעודיים. צוות הכפר מונה כ- 85 עובדים ועוד כ- 20 מתנדבים מהארץ ומחו”ל.

מושיק גרוס,מנהל כפר תקווה ” כל מדרכה שנסללת וכל עץ שניטע היא הבטחה שנשאר כאן עוד שנים רבות. המדרכה החדשה מחברת את הכפר עם קרית טבעון ותקל על הולכי רגל שכעת יוכלו לצעוד בבטחה”

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר ” כפר תקווה הוא מקום מיוחד עם המון תקווה. יש כאן אנשים טובים באמצע הדרך ועכשיו הם גם יהנו משביל מסודר ויפה. הכפר, שלא רבים יודעים שהוא שייך למועצה שלנו, הוא מקום היקר לליבנו ונמשיך לסייע להנהלתו למען רווחת תושביו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter