באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: כבישים חדשים בכפר יהושע

עמק יזרעאל: כבישים חדשים בכפר יהושע

שני כבישים חדשים שנסללו בכפר יהושע משלימים כמעט לחלוטין את סלילתם מחדש של הכבישים במושב. אייל בצר: ” המועצה ליוותה ותמכה בפרוייקט ואנו בטוחים כי כל תושבי הכפר יהנו ממנו”. 

כפר יהושע
אייל בצר בטקס חנוכת הכביש. צילום: רחלי אבידב.

השבוע התקיים בכפר יהושע טקס חגיגי במהלכו חנכו את שני קטעי הכביש החדשים שנסללו בכפר לאחרונה. במסגרת הפרוייקט, נסללו שני קטעי כביש עם מדרכות – כל אחד באורך של כמה מאות מטרים. הטקס נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, סגן ראש המועצה ומ”מ, עידו דורי, הנהלת המועצה, מזכיר כפר יהושע – אמיר פורת, יו”ר הועד המקומי – שרון אולמן, הקבלן המבצע ועוד רבים מתושבי כפר יהושע ואורחים. בטקס השתתפו גם תלמידי בית הספר “מרחבים” כפר יהושע שהפליאו בנגינה, וריקוד.

מזכיר הכפר, אמיר פורת, אמר במהלך הטקס: “לפני כשלושה חודשים השקנו את תחילת הפרויקט, הרמנו כוסית ואיחלתי לנו להיפגש בעוד כחודשיים כשהפנים עדיין מחייכות. עיניכם הרואות, כך הווה. עשינו המון כביש, הפרויקט ארך כ-7 שבועות ועמדנו בתקציב ללא חריגה”. פורת הודה לכל הגורמים שליוו ותמכו בפרויקט – הקבלן המבצע, הועד המקומי, נציגי האגודה בכפר, מחלקת ההנדסה של המועצה האזורית וראש המועצה, אייל בצר. פורת: “עבודות הסלילה הנוכחיות יחד עם הקטעים שנסללו במהלך חמש השנים האחרונות, השלימו (כמעט) סלילה מחדש של הכבישים הפנימיים בכפר”.

ראש המועצה האזורית ברך את העושים במלאכה ואת תושבי הכפר: “ברכות לסיום סלילת הכבישים, המועצה ליוותה ותמכה בפרוייקט ואנו בטוחים כי כל תושבי הכפר יהנו ממנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter