באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: הראשונה במתנדבים

עמק יזרעאל: הראשונה במתנדבים

תמנע ליבנה מקבוץ שריד קיבלה את מגן ההוקרה למתנדבים ע”ש ישראל ערד. מנכ”לית עמותת ותיקי העמק ” אנו מעריכים ומוקירים את מסירותה ואת שלל הכשרונות שתמנע מביאה עימה להעשרת חיי הוותיקים בעמק”.  

בטקס חגיגי שהתקיים החודש, הוענק מגן הוקרה על שם ישראל ערד למתנדבים מצטיינים בעשייתם מכל הארץ. בין 18 המתנדבים שנבחרו על ידי צוות שופטים מכובד, זכתה לקבל את מגן ההוקרה המתנדבת תמנע ליבנה, חברת קיבוץ שריד אשר מתנדבת במרכז היום וביחידת אית”ן בסב-יום.

ישראל ערד
תמנע לבנה מקבלת את מגן ההוקרה. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל.

בנימוקי השופטים להענקת הפרס לליבנה, נכתב בין היתר: “החל משנת 2004 מתנדבת תמנע במרכז היום ובמחלקת אית”ן – המחלקה לתשושי נפש, היא עוסקת בגינון טיפולי, הנחיית קבוצה במפגשי טבע, קבוצות טיול מחוץ למרכז, יוזמת מפגשי סיפורים ומסייעת לצוות המקצועי בהכנות לחגים, טיולים ואירועים שונים. תמנע ניחנת במסירות, השקעה ורצינות, בעבודת עומק עם המטופלים, סבלנות וסובלנות כלפי המטופלים והצוות, תקשורת אישית טובה וקשר אישי עם כל מטופל”.

בעברה, ניהלה ליבנה את בית האבות בקיבוץ שריד ובעמותת ותיקי עמק יזרעאל, קיבלו את דבר זכייתה של ליבנה בשמחה רבה. נוקי בן שושן, מנכ”לית העמותה, אמרה השבוע: “אנו שמחים וגאים על זכייתה של תמנע במגן ההוקרה למתנדבים מצטיינים, תרומתה של תמנע לפעילות במרכז היום וביחידת אית”ן במשך למעלה מעשר שנים ברציפות ובהתמדה חשובה ומשמעותית. אנו מעריכים ומוקירים את מסירותה ואת שלל הכשרונות שהיא מביאה עימה להעשרת חיי הוותיקים בעמק”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter