באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: המועצה קיבלה את פרס שרת הספורט

עמק יזרעאל: המועצה קיבלה את פרס שרת הספורט

המועצה האזורית עמק יזרעאל זכתה במקום השני בקטגוריית מועצות אזוריות וקיבלה את פרס שרת הספורט. בצר: “ נמשיך לעודד את הפעילות התרבותית בעמק, ביישובים ובמערכות החינוך שלנו”.

המועצה האזורית עמק יזרעאל, זכתה בפרס שרת התרבות לרשויות מקומיות בתחום התרבות. המועצה זכתה במקום השני בקטגוריית מועצות אזוריות. על פי מנכ”לית משרד התרבות  ויו”ר ועדת הפרס, אורלי פרומן חברי ועדת הפרס שישבו על המדוכה, התרשמו מאוד מפעילות התרבות הענפה והמגוונת בעמק. פרומן: “אני יודעת כי ההישג המרשים הוא פרי עבודה מאומצת של אנשים רבים, אני מברכת את כולם ביישר כח”.

עמק יזרעאל
מקבלים את פרס שרת הספורט. צילום: רחלי אבידוב.

מנהלת מחלקת התרבות במועצה, ברכה כהן, אמרה השבוע: “מחלקת התרבות שמה לה למטרה להביא את מיטב התרבות על מגון תחומיה לתושבי העמק לקטנים, צעירים, בוגרים וותיקים וכן לעודד עשייה תרבותית בישובים ובאזור. וזאת בשיתוף פעולה עם רכזי וועדות התרבות בישובים. אנו נמשיך ליזום ולקיים את התרבות בעמק על כל תחומיה ומקווה להגדיל את מספר צרכני התרבות בעמק”.

אייל בצר ראש המועצה ברך ואמר: “כבר מהגיל הרך, מערכות החינוך של העמק מעודדות תרבות וחינוך להרחבת אופקים בתחומי התרבות והאמנות. בכל בתי הספר שלנו פועלות מגמות תיאטרון ומחול ומגמות אמנות ואנו מעודדים תלמידים להחשף להצגות ומופעי מחול. למבוגרים שבינינו, משקיעה המועצה רבות בפיתוח פעילויות תרבות מקומיות ואזוריות המתאימות למגוון גילאים – מופעים, הצגות תיאטרון, מופעי מחול, ערבי שירה, תיאטרונטו, סרטים, קונצרטים וארועי אמנות וספרות”. בצר הודה למחלקת התרבות והעומדת בראשה – ברכה כהן על העבודה המסורה ואמר: “אנחנו גאים ושמחים שמגוון רחב של תושבינו נחשפים למיטב האמנים הפועלים בישראל. נמשיך לעודד את הפעילות התרבותית בעמק, ביישובים ובמערכות החינוך שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter