באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: האקדמית עמק יזרעאל פותחת שנה עם מתנה

עמק יזרעאל: האקדמית עמק יזרעאל פותחת שנה עם מתנה

רדיו “קול יזרעאל” חילק השבוע לסטודנטים דיסק אוסף מיוחד המכיל ביצועים נבחרים של זמרים שהתארחו באולפן “קול יזרעאל” לאורך השנים.

 רדיו “קול יזרעאל” המשדר בתדר 106 FM מהאקדמית עמק יזרעאל, השיק השבוע את אלבום האוסף “מופע מקומי”.  האלבום מאגד בתוכו 23 שירים שהוקלטו במסגרת 7 שנות שידורי הרדיו שבהם התארחו מיטב אמני ישראל בגרסאות אקוסטיות מיוחדות! בין האורחים באלבום: ירמי קפלן, שלומי שבן, נתן גושן, נינט טייב, מוקי, עילי בוטנר, ארקדי דוכין, מאור כהן, אברהם טל ועוד רבים ומצוינים.

 תחנת הרדיו “קול יזרעאל” מצרפת לשורותיה מידי שנה שדרים חדשים ומוכשרים ומשתפת פעולה עם תחנות רדיו נוספות בפרויקטים ייחודיים. שדר התחנה, רועי קרוגמן, סטודנט שנה ג’ בחוג לתקשורת, מצטרף השנה לפרויקט שידור מיוחד של תחנת המוזיקה המובילה של קול ישראל – 88FM, במסגרתו סטודנטים נבחרים מתחנות רדיו חינוכיות יגישו תכניות מוזיקה אישיות ברצועת הלילה של התחנה.

קיבלו דיסק במתנה
סטודנטיות עם הדיסק. צילום: דוברות האקדמית עמק יזרעאל

 התחנה ממשיכה השנה עם שעות השידור שמגישים אנשי הקהילה, בין השדרים החדשים של התחנה ניתן למצוא את ארז יעקובי, השדר המיתולוגי של רדיו חיפה, תושב עמק יזרעאל, שמשדר אחת לשבוע תוכנית מוזיקה ייחודית.

 “קול יזרעאל” תחנת הרדיו החינוכי-קהילתי של האקדמית עמק יזרעאל, בחסות “קול ישראל” משדרת תכניות מגוונות ואיכותיות ומביאה עולמות של סטודנטים ושל אנשים מן העמק אל האוויר. הרדיו נותן במה לסיפורים, שאינם מגיעים אל הכותרות הגדולות של העיתונים הגדולים, שותף ליצירה מוזיקלית של אמנים בתחילת דרכם, מביא קולות אחרים הנוגעים לאירועים שונים בארץ כיד הדמיון הרדיופוני.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter