באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: גדולה ביפן

עמק יזרעאל: גדולה ביפן

לינוי חדד, תלמידת תיכון ויצ”ו נהלל מכפר יהושע, נבחרה לייצג את ישראל בתערוכת ציורים שתתקיים בקיץ ביפן וזאת לאחר שתלמידי מגמת אמנות בבית הספר ויצ”ו נהלל הציגו תערוכת סוף שנה אישית, צבעונית ומרגשת במיוחד.

חדשות YCOM: עבודתה של לינוי חדד, תלמידת מגמת האומנויות מבית הספר ויצ”ו נהלל, שעסקה במעברים ותיארה את חוויותיה במגורים בקצוות שונים של הארץ – כפר יהושע ואילת, נבחרה לייצג את ישראל בתערוכה שתתקיים בקיץ ביפן. התערוכה היתה אישית, צבעונית, איכותית ונוגעת ללב וגרפה תגובות נלהבות מקהל המבקרים שהגיע לפתיחה החגיגית. תלמידי המגמה הציגו עבודות מגוונות בטקסטורות וסגנונות שונים, בנושאים אישיים ומרגשים השאובים מעולמם: חוויות ילדות, התמודדות עם קשיים, יחסים במשפחה, פנטזיה ועוד.

ויצ"ו נהלל
לינוי חדד עם כמה מיצירותיה. צילום: עמרי אילת.

התלמידים הנרגשים, הודו לצוות המורות שליווה אותם לאורך שנות הלימודים במגמת האמנות ותיארו את התרומה העצומה של הלימודים וההתנסות לעולמם, והודו נרגשות לאילנה בלסקי, מובילת המגמה: “אילנה שלנו, עם לב כל כך רגיש ואמהי, נתת לנו מרחב לפעול ועם זאת, לא נתת לנו לעשות טעויות, הצלחת ליצור כאן בית, אי אפשר לתאר במילים עד כמה אנחנו מודים לך, מלאי הערכה והערצה אלייך”. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, סייר בתערוכה ושמע מהיוצרים הצעירים על מקורות ההשראה ועל תהליך העבודה. בטקס הפתיחה החגיגי ברך בצר ואמר: “בכל פעם מחדש אתם מצליחים לרגש אותנו, תודה על היצירות הנפלאות, להורים שתומכים ולאילנה בלסקי שבמסירות רבה, מביאה את התלמידים שלה מדי שנה לשיאים חדשים. אני מברך את לינוי חדד, שתיסע ליפן עם עבודתה שנבחרה לייצג אותנו”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter