באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: בצר ממשיך לקדנציה שלישית

עמק יזרעאל: בצר ממשיך לקדנציה שלישית

קדנציה שלישית לאייל בצר לאחר נצחון סוחף בבחירות. בצר ניצח את יריבו זיו ורהפטיג עם 81% בחירה. בצר: ” אני מאוד אוהב את העמק. מחר בבוקר אנחנו מפשילים שרוולים וממשיכים בעבודה”. 

אייל בצר
חגיגת הנצחון של בצר. צילום: יח”צ

נצחון מוחץ לאייל בצר, ראש המועצה המכהן של המועצה האזורית עמק יזרעאל שממשיך לקדנציה שלישית. בצר, ראש המועצה המכהן מזה עשר שנים התמודד לקדנציה שלישית במועצה האזורית הגדולה ביותר בארץ הכוללת כ- 23,039 בעלי זכות בחירה שבחרו ב- 66 קלפיות ב – 39 יישובים במועצה. אחוזי ההצבעה עמדו על כ- 45% ובסיום ספירת הקולות עמדו התוצאות על 81%  (כ- 8,328 קולות) לראש המועצה המכהן – אייל בצר, ו- 19% (1,975 קולות) למועמד זיו ורהפטיג מאחוזת ברק כשורהפטיג מנצח רק בישוב מגוריו, אחוזת ברק. נתון מעניין נוסף הוא שהיישובים הקהילתיים: תמרת, גבעת אלה,עדי ואלון הגליל נמצאים כולם בתחתית אחוזי ההצבעה כשבאף אחד מהם לא עלה אחוז ההצבעה על 35% כשבעדי הוא אף לא הגיע ל 21%.בולט מעל כולם הוא המושב החילוני-דתי, כפר גדעון עם 81.3% הצבעה כשגם קיבוץ חנתון עם 79.8% מראה אחוזי הצבעה גבוהים.
בנאום הנצחון שנשא בצר במטה הבחירות שלו, שם צפה בתוצאות עם בני משפחתו, סגניו – חנה פרידמן ועידו דורי, צוות המטה ועוד תומכים ואוהדים רבים, אמר בצר: “אני מודה לכל אחד ואחת מכם, עשיתם עבודה מדהימה. אני מאוד אוהב את העמק, כנכד למייסדי העמק וכמי שמגדל פה נכדים. הערב, תושבי העמק החזירו לנו אהבה. עם הצוות המנצח שלי – חנה פרידמן ועידו דורי, ועם עובדי המועצה המסורים, נמשיך לשפר ולטפח את העמק הזה לטובת ילדינו ונכדינו. בחודשים האחרונים, חרשתי את העמק לאורכו ולרוחבו, נפגשתי עם תושבים רבים בלילות קרים ונהניתי מדיאלוג מחמם לב, פורה ומפרה. מחר בבוקר אנחנו מפשילים שרוולים וממשיכים בעבודה, תודה לכולם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter