באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: אתנה מנצחות

עמק יזרעאל: אתנה מנצחות

המועצה האזורית עמק יזרעאל תכלל בפרויקט ‘ארגז כלים מקצועיים’ של אתנה, המועצה הציבורית לקידום נשים ונערות בספורט. מנהל מחלקת הספורט של המועצה: “מערך ההרצאות יינתן לנערות ולהוריהן ללא כל תשלום, ויעבירו אותן נשות מקצוע מובילות בתחומן”

השבוע התבשרה מחלקת הספורט של המועצה האזורית עמק יזרעאל על בחירתה להשתתף בפרויקט ‘ארגז כלים מקצועיים’ של אתנה – המועצה הציבורית לקידום נערות ונשים בספורט. הפרויקט  כולל מספר הרצאות וסדנאות לספורטאיות ולהוריהן בתחומים שונים אשר יעזרו להן, למאמניהן ולהורים לשפר את רמתן המקצועית ולדעת יותר  על תזונה, שיפור יכולת ההתמודדות עם הצלחות וכישלונות בקריירה ספורטיבית ועוד.

אתנה
ספורטאיות העמק. צילום: דוברות עמק יזרעאל.

מערך ההרצאות כולל התייחסות להכנה המנטלית הנחוצה לפני אימון, הכנה לתחרויות, מתן כלים מקצועיים להתמודדות עם כישלונות, הצלחות, רף ציפיות ושליטה עצמית . כמו כן ינתנו הרצאות וסדנאות בנושאים גופניים הקשורים להתפתחות של ספורטאיות צעירות, עומס אימונים, התמודדות עם פציעות והרצאות בתחום התזונתי שמטרתן לעזור לילדות ולהורים להרכיב תפריט תזונתי נכון החשוב לקיום מוצלח של אימון. ההרצאות מיועדת לספורטאית בטווח הגילאים 7-14 ולהוריהן.

ארז ביטמן, מנהל מחלקת הספורט של המועצה, ברך על הכללת המועצה האזורית עמק יזרעאל בפרוייקט ואמר: “אני שמח על ההכרה בפעילות הספורטיבית המתנהלת בעמק במגוון תחומי הספורט, אנו מצויים היום בתקופה שכל ילדה יכולה לבחור בין מגוון חוגי ספורט רבים ולהתאים את עצמה לענפים קבוצתיים או ספורט אישי. מערך ההרצאות ינתן לנערות ולהוריהן ללא כל תשלום, ויעבירו אותן נשות מקצוע מובילות בתחומן, אנו קוראים להורים ולספורטאיות לעשות שימוש בכלים הללו ולהעשיר את הידע והכלים לסייע לספורטאיות שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter