באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: אלפים השתתפו במסע האופניים גלגלים של תקווה

עמק יזרעאל: אלפים השתתפו במסע האופניים גלגלים של תקווה

מסע האופניים ‘גלגלים של תקוה’ ה-11 במספר נערך בשבת בעמק יזרעאל. ראש המועצה, אייל בצר ” מרגש לראות את האלפים שבוחרים לרכב ברחבי העמק היפה שלנו”

בשבת האחרונה, יצא בפעם ה- 11 מסע האופניים “גלגלים של תקווה”, של עמותת אתגרים הנערך בשיתוף עם המועצה האזורית עמק יזרעאל במסגרת פסטיבל חלב ודבש. למסע יצאו  קרוב ל- 8,000 משתתפים רכובים על אופניים שהגיעו מכל רחבי הארץ. האירוע החגיגי והססגוני, החל בשעה 7:00 בבוקר, בהזנקה משותפת בה נטלו חלק גם שר הבטחון משה בוגי יעלון, וראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר. במסע השתתפו קבוצות רבות מרחבי הארץ, מחברות, יישובים ותושבי האזור. דמי ההשתתפות

גלגלים של תקוה
הרוכבים בנקודת הזינוק. צילום: ישראל פרץ

שנאספים ממשתתפי המסע משמשים להקמת מועדוני אופניים לטובת ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים ברחבי הארץ.

מסע האופניים גלגלים של תקווה נחשב מהגדולים והמרגשים בישראל, בו רוכבים יחדיו חובבים ומקצועיים, קבוצות רכיבה ומשפחות עם ילדים לצד רוכבים נכים. המסע נולד כצורך להעלאת המודעות בציבור לפעילותה החברתית של עמותת “אתגרים” ולקיום אירוע בו ירכבו זה לצד זה רוכבים עם וללא מגבלה. האירוע אטרקטיבי ביותר וכל ההכנסות ממנו הינן קודש לפעילות ולילדי העמותה.

ראש המועצה האזורית אייל בצר, שרכב את המסלול כמדי שנה, סיכם את החוויה ואמר: “מרגש לראות את האלפים שבוחרים לרכב ברחבי העמק היפה שלנו, אנו שמחים וגאים לארח את המסע זו הפעם ה- 11 באירוע שמשלב אורח חיים בריא, את נופי העמק ושלל צבעיו ואת המטרה החברתית החשובה העומדת מאחורי המסע”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter