באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עמק יזרעאל: אגף חדש ב’עמקים-תבור’

עמק יזרעאל: אגף חדש ב’עמקים-תבור’

בשבוע שעבר נחנך אגף חדש בבית הספר ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע כשבחודשים הקרובים צפויה להסתיים ההרחבה כולה. מנהל חטיבת הביניים ” נקודת ציון הסטורית שמחממת את הלב”

4 כיתות תלמידי כיתות ז’ החלו השבוע לימודיהם במבנה האגף החדש של בית הספר ‘עמקים-תבור’ שבקיבוץ מזרע. הכיתות החדשות הן חלק מבנייה רחבת היקף המתבצעת בבית הספר בחודשים האחרונים במסגרתה יתווספו לבית הספר 9 כיתות אם, מעבדה, 2 חדרי מרחב מוגן בית ספרי וחדרי ספח בהשקעה של 9 מיליון שקלים. בחודשים הקרובים, צפוייה להסתיים הבנייה כולה לרווחת תלמידי בית הספר.

עמק יזרעאל
האגף החדש ב’עמקים תבור’. צילום: דוברות המועצה האזורית עמק יזרעאל

השבוע, עם הכניסה לאגף החדש, צבאו התלמידים הנרגשים על דלתות המבנה ונכנסו אליו בהתרגשות. לפני פתיחת הלימודים, נערך במקום טקס קצר בנוכחות ראש המועצה האזורית אייל בצר, הנהלת המועצה והנהלת בית הספר. שאול אדר, מנהל חטיבת הביניים בבית הספר, ברך את התלמידים ואמר: “בית הספר “עמקים תבור” גדל ומתרחב וזאת נקודת ציון הסטורית שמחממת את הלב. הכיתות מרווחות ומאפשרות תנאים לחוויה לימודית, אני מודה על המאמץ של אנשי המועצה ומנהל בית הספר על המאמץ בהבאתו של בניין זה לגמר העבודות בתחילת שנת הלימודים”.

ראש המועצה האזורית, אייל בצר, איחל לתלמידים שנה טובה ושנת לימודים פורייה. דודו גורן, מנהל בית הספר, אמר: “בחודשים הקרובים תושלם כל הבנייה החדשה וכולנו נרגיש את השדרוג שעובר בית הספר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter