באנר עליון
באנר עליון

עמית בר-און, Mellanox: “שיתוף פעולה בין מומחי ה- IT בארגונים שונים הינו קריטי לניצחון בזירת הסייבר בישראל”

עמית בר-און, Mellanox: “שיתוף פעולה בין מומחי ה- IT בארגונים שונים הינו קריטי לניצחון בזירת הסייבר בישראל”

הדברים נאמרו במסגרת כנס סייבר שהתקיים ביוקנעם בנושא האתגרים הארגוניים והחוקיים בניהול אבטחת מידע בארגונים

עמית בר-און, מנהל תחום אבטחת מידע ושרות לקוחות בחברת Mellanox
עמית בר-און, מנהל תחום אבטחת מידע ושרות לקוחות בחברת Mellanox

“שיתוף פעולה בין מומחי ה- IT בארגונים הינו קריטי לניצחון בזירת הסייבר בישראל”, כך אמר עמית בר-און, מנהל תחום אבטחת מידע ושרות לקוחות בחברת Mellanox. הדברים נאמרו במהלך כנס סייבר שהתקיים במטה החברה ביקנעם, בנושא האתגרים הארגוניים והחוקיים בניהול אבטחת מידע בארגונים.

במהלך הכנס, שהתקיים בשיתוף פעולה עם חברת MadSec, הכריזו החברות על מועדון אבטחת מידע, שמטרתו להעלות את המודעות והידע אודות איומי הסייבר השונים בקרב דרג המנהלים הבכיר בארגונים הישראלים, ולקדם שיתוף מידע אודות טכנולוגיות חדשניות ודרכים להתמודדות עם איומי סייבר.

דורון סיון, מנכל חברת MadSec
דורון סיון, מנכל חברת MadSec

דורון סיון, מנכ”ל חברת MadSec הרצה בכנס אודות איומים מתחום ההנדסה החברתית וכיצד ניתן להיערך ולהתגונן מפניהם.

סיון אמר במהלך הכנס: “ככל שאיומי הסייבר הופכים תכופים ומתוחכמים יותר, ארגונים נדרשים לתקצב את הנושא, לפיכך המושג cyber-var הופך למהותי עבורם. להתקפות הסייבר קיימות משמעויות עסקיות, כספיות, משפטיות ותדמיתיות מרחיקות לכת. לכן, ההתמודדות עימן כיום מחייבת מעורבות של צוות ארגוני מוביל שכולל את סמנכ”לי הכספים, סמנכ”לי התפעול, מנהלי אבטחת מידע ויועץ משפטי על מנת לספק מענה מקיף ומדויק”.

בר און הוסיף במהלך הכנס כי: “ארגונים מתמודדים מידי יום עם איומים חדשים ונחשפים לפתרונות חדשניים. מומחי ה- IT מקבלים החלטות לא פשוטות כאשר הם עומדים בפני התקפת סייבר בזמן אמת ולכן חשוב כי יקבלו גיבוי הן מתוך הארגון והן מחוצה לו. מועדון הסייבר הוקם במטרה לאפשר לכל אחד מהחברים להשמיע את קולו, לספר מניסיונו ולספק מידע וכלים מהשטח לקולגות העוסקים במלאכה בארגונים אחרים. רק בכוחות משולבים ניתן להתמודד עם האיומים, להגיע לתובנות ולעשייה נכונה יותר”.

אודות Security MADSEC
חברת Security MADSEC הינה חברה מובילה בתחום אבטחת המידע בישראל. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחום הייעוץ. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: מבדקי חסינות אפליקטיביים, מבדקי חוסן תשתיתיים, סקרי סיכונים, ניהול סיכונים וייעוץ ליווי וניהול פרויקטים באבטחת מידע . בחברה מועסקים מומחים בעלי ניסיון רב והסמכות רבות בתחום אבטחת המידע.
לקוחות נבחרים של החברה כוללים את: הבנק הבינלאומי, קבוצת מגדל, טבע, waze, משרד החוץ, walla, מכון ויצמן, עירית ירושלים ורכבת ישראל.

אודות Mellanox
מלאנוקס טכנולוגיות הוקמה בשנת 1999 על ידי איל וולדמן, מיכאל כגן, רוני אשורי ושי כהן. החברה היא ספקית מובילה של פתרונות תקשורת בתקן אינפיניבנד (InfiniBand) וEthernet . הטכנולוגיה נועדה להאיץ את תעבורת הנתונים בין שרתים, cloud, רשתות ולפתרונות האחסון השונים. הארכיטקטורה אמורה לגרום לשיפור משמעותי בביצועים, באמינות ובשימוש של העברת נתונים מטה החברה נמצא ביוקנעם.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter