באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עיריית יקנעם נפרדה מחברת הכנסת הטרייה לאה פדידה

עיריית יקנעם נפרדה מחברת הכנסת הטרייה לאה פדידה

רה”ע סימון אלפסי: “לאה מילאה את תפקידיה  בעיר בהצלחה גדולה. היא השגרירה שלנו בכנסת”

עיריית יקנעם נפרדה מחברת הכנסת הטרייה, חברת מועצת העיר לשעבר, לאה פדידה שנכנסה לאחרונה לכנסת לאחר 18 שנות פעילות התנדבותית ביקנעם, בהן מילאה שורה של תפקידים, וביניהם המשנה לראש העיר, יו”ר הנהלת המתנ”ס, יו”ר הוועדה לקידום מעמד האישה, ועוד.

רה”ע, סימון אלפסי אמר לח”כ פדידה שהוא שמח בשבילה שהגשימה חלום ונכנסה לכנסת. אלפסי סיפר שהכיר את לאה במאבקה הראשון שעסק בצהרונים, ומאז דרכם הצטלבה. רה”ע פרגן לפדידה על פעילותה במתנ”ס, ואמר שבתקופתה המתנ”ס הכפיל ושילש את פעילותו, ותקציבו גדל. רה”ע בירך את פדידה על שעשתה עבודה מצוינת בעיר, במתנ”ס, בוועדה לקידום מעמד האישה, ועוד, ושיבח אותה על כל התכניות שהובילה. מ”מ רה”ע, אורי שמואל בירך ואמר שלאה תמיד ידעה מה היא רוצה, כיוונה גבוה והשיגה את מבוקשה.  סגן רה”ע, דני סירי פרגן לפדידה על שהייתה חברת מועצה דומיננטית וערכית, ושיבח אותה על היותה נבונה, חכמה ובעלת מוטיבציה, ואחת שתמיד רוצה לעזור לאנשים. חבר מועצת העיר, אריק וקנין אמר שלאה רוצה משהו היא משיגה אותו, ואיחל לה הצלחה. חבר מועצת העיר, אברהם איבגי שיבח את פדידה על היותה נאמנה ועל שאפשר לסמוך עליה. חבר מועצת העיר, יורי מגנר אמר שיש לנו זכות גדולה לארח חברת כנסת משלנו במועצת העיר. חבר מועצת העיר, יאיר פריימן בירך את לאה ואמר ששמח לשתף איתה פעולה ושיבח אותה על שהיא מייצגת אותנו בכנסת בכבוד. חבר מועצת העיר הטרי שנכנס במקומה של לאה, ירון חן בירך ואמר לה שאת השגרירה של יקנעם בכנסת. חבר מועצת העיר, רונן שפירא אמר שאנו מכירים הרבה שנים, ויש לנו הערכה רבה. חברת מועצת העיר, כרמית חובל טון בירכה את לאה על עשייתה המבורכת ודאגתה לקידום מעמד האישה. חבר מועצת העיר לשעבר וחבר אישי של לאה, יאיר גוזי בירך אותה על כל פעילותה ביקנעם ואמר שעשתה לילות כימים למען העיר. חבר מועצת העיר לשעבר וחבר אישי של לאה, יוסי תמר בירך את פדידה ואמר שהוא אוהב אותה בזכות חוכמתה ויכולותיה הגבוהות, והוסיף שהכנסת זקוקה ל – 120 כמו לאה.

בנוסף לחברי המועצה בירכו את לאה הוריה, חברים קרובים ומנהלים בעירייה. מנהלת המתנ”ס שעבדה עם לא בצמידות בשנתיים וחצי האחרונות, אורנה טוכמן  אמרה שלאה הייתה עבורה מנטורית ומורה, וכל מה שהיא יודעת על ניהול מתנ”ס הוא בזכותה. יועצת ראש העיר, מוניק קונפינו  בירכה את לאה ואמרה שהיא מאוד מתרגשת בשבילה קונפינו שיבחה את פדידה על  עבודתה המצוינת ואמרה לה שבדרכה המיוחדת היא מצליחה.

הוריה של לאה בירכו את בתם וסיפרו שכבר בגיל 13 זכתה בתואר ‘נערת מופת’ ההורים הגאים סיפרו שחינכו אותה לאהבת האדם ולעזרה לזולת ורואים את התוצאות.

ח”כ לאה פדידה שהתרגשה מאוד מהברכות אמרה שהיום הזה הוא יום מאוד מיוחד בעבורה וסיפרה שהיום היא הניחה את הצעת החוק הראשונה שלה בכנסת. פדידה סיפרה שהשתלבה באופן מלא בעבודת הכנסת, וציינה שביקנעם היא קיבלה ארגז כלים וידע בתחומים רבים כך שהגיעה לכנסת בשלה. פדידה סיפרה שכמעט בכל ישיבה מזכירים את יקנעם ונותנים אותה כמודל. פדידה ציינה שהיא רוצה  לייצג את יקנעם ואת המדינה בכבוד, והוסיפה שהיא שמחה לפעול למען הציבור. פדידה הודתה לרה”ע ואמרה שהיה לה מורה דרך, חבר ושותף והיא למדה ממנו המון.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“אני שמח ונרגש בשביל לאה שעשתה היסטוריה והגשימה את חלומה. לאה מילאה שורה של תפקידים וכיהנה בין היצר כמשנה לרה”ע, יו”ר הנהלת המתנ”ס ויו”ר הוועדה לקידום מעמד האישה ובכל תפקידיה עשתה עבודה מצוינת. לאה הייתה שליחת ציבור מצוינת שלמדה כל הזמן את העבודה וקידמה תכניות. ללאה זכויות רבות בפיתוחה של יקנעם, ואני מאחל לה להצליח בכנסת ולהתקדם מעלה מעלה”.

ח”כ לאה פדידה:

“אני מודה על הזכות שניתנה לי לשרת את ציבור תושבי העיר יקנעם לצידו של ראש העיר, סימון אלפסי, מנהיג מורך דרך וחבר. אני גאה בעיר יקנעם, נבחריה ותושביה, ואני לא נפרדת. ליקנעם מקום מיוחד בליבי. יקנעם היא מודל ודוגמא לעיר מצליחה בכל קנה מידה. העשייה, הכלים וההון האנושי של העיר הם הכלים שלי בדרכי החדשה. אני רואה בתפקידי כחברת כנסת שליחות ואחריות, ואני מבטיחה לייצג את יקנעם בכבוד. אפעל למען שיוון הזדמנויות וחברה טובה יותר. תודה לכל השותפים הרבים שצעדו איתי בדרך העשייה למען העיר במשך שמונה עשרה שנה בהתנדבות ובשליחות.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter