באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עושים סדר בחצור הגלילית

עושים סדר בחצור הגלילית

המועצה המקומית חצור הגלילית החלה בפינוי כלי רכב נטושים וגרוטאות ברחבי הישוב.

שמעון סויסה: “מבצע שינוי פני העיר ממשיך ואנו עושים הכל למען רווחתם וביטחונם של התושבים ואיכות החיים של כולנו.”

המועצה המקומית חצור הגלילת ממשיכה בשיפור איכות החיים למען רווחת וביטחון הציבור בחצור, כחלק מכך החלה השבוע המועצה באכיפה פינוי של כלי רכב נטושים וגרוטאות ברחבי הישוב ככלל ובאזור התעשייה בפרט.

כולנו מכירים את תופעת כמות כלי הרכב הנטושים הגדולה החונים כבר חודשים ושנים רבות באזור התעשייה וברחבי הישוב. הרכבים מסכנים את התנועה ומהווים מפגע בטיחותי וסכנה אמיתית לציבור וכן תופסים מקומות חנייה. המועצה המקומית חצור הגלילית הכשירה את הפקחית העירונית לביצוע המשימה, חתמה על הסכם עם קבלן גרירה וקידמה את כל צד גביית הכספים הנמנית עם המהלך.

בשלב ראשון הודבקו מכתבי התראה על כל הרכבים הנטושים בהם פורט תוך כמה זמן על בעל הרכב\גרוטאה לפנות אותו. באם בעלי הרכבים לא יפנו אותם בזמן שנקבע יחולו עלויות רבות על בעל הרכב:עבור הגרירה ישלם בעל הרכב  409 ₪, זאת בנוסף  לקנס על סך 750 ₪. מעבר לכך ישלם בעל הרכב גם מחיר עבור האחסנה, מחיר של 11.7 ₪ לכל יום אחסון, כאשר כלי הרכב יגררו לחניון “מטרוגרר” באזור התעשייה בחצור.

מלשכת ראש המועצה נמסר “המועצה פרסמה בכל אמצעי התקשורת העומדים לרשותה ומקווה מאוד שבעלי הרכבים יפנו את הרכבים הנטושים והגרוטאות במהרה וללא צורך בקנסות ותשלום העלויות הנלוות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter