באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עונת המלפפונים – השוואת מחירים

עונת המלפפונים – השוואת מחירים

בשיא עונת המלפפונים הכריז ביבי על בחירות, אז יצאנו לעזור לכם לבחור את המלפפון הכי זול בעיר.

 מלפפון הוא אינו אחד מארבעת המינים, אבל איך שנגמר החג מחירו הכפיל ואף שילש עצמו מ כ- 3 שקלים ל-9 שקלים ואף יותר. על פי הערכות, עליית מחיר המלפפונים לא צפויה לעצור וסביר כי הוא יגיע לכ-15 שקל לקילוגרם.

 במיוחד בשבילכם יצאנו לבדוק איפה המלפפון הכי יקר? ואיפה הכי זול? הפערים אומנם לא גדולים כפי שציפינו, מודים, אבל עכשיו אנחנו יודעים שבמגה ברמת טבעון הכי יקר ודקה נסיעה משם, ממש מעבר לכביש הכי זול, בשוק טבעון.

חנות

מחיר

מגה – מול היער

10.99

יש יקנעם

9.99

מגה בול קדמת ישי

9.99

מגה יקנעם – קניון G

9.99

שופר סל יקנעם – מתחם ביג

9.99

כמעט חינם – קרית טבעון

8.99

שופר סל – מרכז אלונים

8.99

שוק יקנעם

8.99

האחים דוד רמת ישי

7.99

האחים דוד יקנעם

7.99

סופר דלק פז

7.99

סופרמרקט טבעון (כצנלסון)

7.99

שוק טבעון

6.90

לדברי מזכיר ארגון מגדלי הירקות, מאיר יפרח, לאתר NRG, הסיבה העיקרית להתייקרות המלפפונים היא מחסור בידיים עובדות. לדברי יפרח לאחרונה סיימו את עבודת כ 2500 עובדים תאילנדים, שחוזה העסקתם הסתיים והם חזרו לארץ ומשרד הפנים, מסיבות ביורוקרטיות, לא מצליח להביא עובדים חדשים.

התייקרות הירקות היא ההקדמה לגל התייקרויות הצפויות בענף המזון בתקופה הקרובה, אסם, יוניליוור וקוקה-קולה כבר הודיעו על העלאת מחירים ובקרוב גם המחלבות תנובה, שטראוס וטרה להודיע על העלאת מחירי החלב ומוצריו התייקרויות ריח בחירות באוויר, כבר אמרנו?

המלפפון הכי זול בשוק טבעון

המשיכו ועדכנו אותנו על פערי מחירים או סיפורים, תמונות וחדשות  מרתקות שנתקלתם בהם בטבעון, רמת ישי ויקנעם והסביבה – office@ycom.co.il 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter