באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עו”ד יונתן הירשפלד, סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, הכריז על מועמדותו לראשות המועצה: “אני כאן למען התושבים”

עו”ד יונתן הירשפלד, סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, הכריז על מועמדותו לראשות המועצה: “אני כאן למען התושבים”

עו”ד יונתן הירשפלד הכריז  באירוע השקה חגיגי על מועמדותו לראשות מועצת רמת ישי. את מסיבת העיתונאים בחר יונתן לערוך בשכונת מגוריו בישוב, בנוכחות שר האוצר משה כחלון, סגן השר מייקל אורן, ח”כ אכרם חסון ח”כ יפעת שאשא ביטון ומאות תומכים מרמת ישי.

עו”ד יונתן הירשפלד הכריז בשבוע שעבר על מועמדותו לראשות מועצת רמת ישי: בפתח דבריו אמר יונתן כי:  ” ראש מועצה חייב להיות אדם שמבין את המקום, מבין את האנשים, יודע להקשיב ולתת שירות”.

שר האוצר משה כחלון אשר נכח בארוע ההשקה הוסיף:  “סייעת כולנו מעמידה על סדר היום תפיסת עולם חברתית בכנסת ובשלטון המקומי. יונתן הוא האיש ברמת ישי שיש לו את היכולת, האומץ, את המנהיגות ואת הגישה השירותית הנכונה – נתמוך בו בכל דרך אפשרית. כמו שטיפלנו, יונתן ואני יחד בתוכנית “פרדס וחיסכון” שהייתה תקועה במשך שנים. שר האוצר אישר, בדבריו כי שיתוף הפעולה בינו, באמצעות שר השיכון, האלוף מיל’ יואב גלנט לבין הירשפלד הוא שהניב לרמת ישי תקציב של 15 מיליון שח’ לטובת הפרויקט שהיה תקוע משך 20 שנה. שר האוצר כחלון הוסיף “נטפל יחד , יום אחרי שיבחר לראשות המועצה ברמת ישי, בתכנון ובנייה של הפארק הגדול כאן בישוב”. מניסיוני יונתן יודע מה צריך לעשות ואיך לעשות ואני אומר לכם שיש לו את הקישורים והקשרים לקדם את הישוב שלכם”.

את אירוע ההשקה פתחה חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון אשר נפגשה עם הירשפלד באופן רציף בדיוני הכנסת סביב חוק הפיקוח- “אנחנו בכנסת, כמו יונתן ברמת ישי, רוצים לדאוג לעתיד טוב יותר לילדים וחסרי הישע. אנחנו במפלגה חרתנו על דיגלנו את הנושא החברתי ואת החינוך וכזה גם יונתן”. בהמשך אמר ח”כ מייקל אורן: “אחרי הפגישה שלי עם יונתן ותושבים רבים מרמת ישי הבעתי את התנגדותי להקמת שדה התעופה בעמק- זאת פגישה קשה באיכות החיים של התושבים כאן”

חכ’ הד”ר אכרם חסון “יונתן הבן אדם הכי מוכשר שיש כאן בכדי להיות ראש המועצה .אני, אכרם, הייתי סגן ראש מועצה, ראש מועצה וח”כ ואני אומר לכם בלי להתבלבל ומהרבה ניסיון יונתן האיש הנכון להיות ראש המועצה ברמת ישי”. חסון מעיד על נסיונו העשיר בזירה המוניציפלית וכנראה יודע להבחין במועמד מקומי שורשי היודע להשתמש בקשריו עם השלטון המרכזי ולפתח כל העת את רשת הקשרים הזו לטובת הישוב שהוא ביתו.

אחרון הנואמים ומי שסיכם את הערב היה יונתן הירשפלד עצמו שבתחילת דבריו הודה  לכל התומכים שהגיעו: ” רמת ישי היא הבית שלי. נולדתי כאן וגדלתי כאן עם רבים מכם. כמו רבים אחרים בחרתי גם לגדל את ילדי כאן בישוב. לפני מספר שנים ובמשך תקופה אורכה הרגשתי כתושב שחסר כאן משהו, חסרה כאן התחושה בפעם קראו לה ‘רמת ישיניק’- קהילה חזקה עם ערבות הדדית ואכפתיות ולכן נכנסתי לפוליטיקה המקומית. ב 5 השנים האחרונות אני משמש כממלא מקום ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, את תפקידי עשיתי בהתנדבות מלאה ותחושת שליחות ואהבה לישוב ולאנשים כאן. ב 5 השנים הללו למדתי להכיר את המערכת, לעבוד איתה ולהפעיל אותה למען קידום האינטרס הציבורי- חנכנו את פרויקט ‘פרדס וחיסכון’ שהיה תקוע עמוק בבירוקרטיה, בחוסר יכולת של ראשי המועצה לגייס תקציבים עבורו, ובזכותו תושבים רבים חוזרים לגור בישוב, חילקנו מלגות במאות אלפי שקלים לסטודנטים מהישוב, העמדנו חונכים ושיעורי העשרה לילדים שלנו בבתי הספר ועוד פרויקטים רבים שמטרתם אחת- לבנות קהילה במקום שהוא בית.”

“ראש מועצה חייב להיות אדם שמבין את המקום ,מבין את האנשים, יודע להקשיב ולא רק לשמוע, ראש מועצה נבחר על ידכם בכדי לתת שירות ולהטיב עם כל אחד ואחת ממכם התושבים. אני יודע מהם האתגרים הקשיים וגם מהם מנופי ההצלחה שיש לנו כאן ברמת ישי, אני מכיר את החומר האנושי האיכותי שיש לנו . אני מביא סטנדרט חדש של מנהיגות והתנהלות ציבורית- מנהל תקין של מכרזים ומימון מועצתי, שמירה על טוהר המידות, על דרך ארץ , תוך שקיפות שלטונית והפניית תקציבים לטובת התושבים- ולכן אני בטוח בניצחון של הדרך הזאת. כמי שמחזיק בתיק החינוך ב5 שנים האחרונות בישוב אני יכול להגיד בלב שלם שהחינוך הוא בראש מעייני , הרי החינוך הוא המחר של כולנו. יש לנו מערכת חינוך טובה מאוד ואנחנו חייבים לפעול בכדי להחזיר אותה למקומה הטבעי, בראש סדר העדיפויות, אנחנו צריכים לשכלל ולהגדיל את הכלים של הצוותים החינוכיים להתמודד עם מציאות משתנה”.

לסיום קרא יונתן לתושבי רמת ישי: “את השינוי אני מבקש לעשות ביחד אתכם, אני צריך את התמיכה שלכם ואת האמון שלכם בי ובדרך שלי על מנת שנחזק את הקהילה שלנו, את הישוב שלנו”.

עם הגב הפוליטי של מפלגת כולנו, בשילוב עשייה ענפה בחמש השנים האחרונות ורוח גבית של תושבים רבים ברמת ישי, יונתן הירשפלד יוצא למירוץ על תפקיד ראש המועצה במטרה לנצח.

עוד” יונתן הירשפלד (37) נשוי + 2, נולד וגדל ברמת ישי, שימש בקדנציה הנוכחית כסגן ומ”מ ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך ברמת ישי.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter