באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סכנה לילדים בגן משחקים ברמת ישי

סכנה לילדים בגן משחקים ברמת ישי

גן המשחקים נמצא בצמוד לאתר בניה וההורים חוששים מתאונות. חבר המועצה זקס ” בכוונתי לפנות מיידית למועצה בכדי שהמחדל  בטיחותי יתוקן”

גן המשחקים הסמוך למרכז המסחרי בקדמת ישי מהווה סכנה לילדים, כך טוענים הורים לילדים בשכונה. הסיבה לכך היא בית פרטי שהולך ונבנה בצמוד לגן ללא גידור וזאת בניגוד לתקנות. הורים לילדים מפחדים לקחת את ילדיהם אל הגן הזה מחשש כי רגע אחד של חוסר תשומת לב יכול להגמר באסון.

אם לילד המתגוררת בקדמת ישי ” ממש מפחיד לקחת את הילד שלי לגן המשחקים הזה . כל הזמן יש שם פסולת בניין. מצד שני, זה לא שיש ברמת ישי שפע של גני משחקים והילד רוצה לשחק לפעמים. כבר כמה פעמים לקחתי אותו לגן שליד כיכר הרוטרי אבל זה רחוק מהבית שלנו”

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה בה עולה הנושא ברמת ישי, כבר בנובמבר 2010 העלה חבר המועצה גיא זקס הצעה לסדר לפיה תפנה המועצה אל הועדה לתכנון ובניה ‘מבוא עמקים’ על מנת שזו תוציא צווי הפסקת עבודה לאתרים שאינם מגודרים. באותה הישיבה אמר ראש המועצה, עופר בן אליעזר ” הנושא הזה מטופל באכיפה מוגברת. זו מדיניות ראש המועצה לפעול בנחישות על מנת למנוע מפגעים כאלה אבל לעיתים הועדה מוציאה צוי הפסקת בניה והאדם ממשיך לבנות בניגוד לחוק למרות שמגישים נגדו תביעה פלילית”.

חבר המועצה גיא זקס שפעל רבות בנושא זה ” כמי שהיה פעיל מאוד בקדנציה הקודמת, עוד בטרם היבחרי למליאת המועצה, בנושא בטיחות אתרי בנייה, אני מזועזע לראות כי ישנם  עוד אתרי בניה לא מגודרים, ועוד ליד גן משחקים. בכוונתי לפנות מיידית למועצה בכדי שהמחדל  בטיחותי יתוקן, האתר יגודר ובטיחות הילדים תובטח”

ראש המועצה,עופר בן אליעזר ודוברו,נועם רגב, בחרו כהרגלם שלא להגיב לידיעה

יואב עציון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter