באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סיעות קרית טבעון 1 ומר”צ התאחדו לסיעה אחת בראשותו של אלון נבות

סיעות קרית טבעון 1 ומר”צ התאחדו לסיעה אחת בראשותו של אלון נבות

פרסום ראשון: הישג לאלון נבות בפתיחת מערכת הבחירות המוניציפאליות. שתי הרשימות יתאחדו ויתמכו בו לראשות המועצה בבחירות 2013

סיעת קרית טבעון אחת, המיוצגת במליאת המועצה על ידי אריה סוזין וד”ר נאוה סבר וסיעת מרץ, המיוצגת במליאה על ידי מנחם גילה ועמית אבני, החליטו לאחרונה לאחד כוחות ולתמוך פה אחד במועמדותו של אלון נבות לראשות המועצה, בבחירות המקומיות שיתקיימו באוקטובר 2013. שם הרשימה המאוחדת יפורסם בשבועות הקרובים. להחלטה על האיחוד קדם תהליך דיון פתוח ודמוקרטי בשתי הרשימות, בסיומו החליטו החברים להצביע פה אחד בעד תהליך האיחוד לרשימה אחת ועל תמיכתם המוצהרת באלון נבות, כמועמדם לראשות המועצה בבחירות שיתקיימו בשנה הבאה. המו”מ על ההסכם בין שתי הסיעות התנהל בקלות היות ותוכן מצעיהן כמעט זהה בתחומים רבים, כמו: ההתייחסות לחינוך, השמירה על צביונה וייחודה של קרית טבעון, שמירה על איכות האויר והסביבה, שיפור איכות החיים ביישוב ועוד. כמו כן אמונתם בערכים הזהים ובהם: אמינות, יושרה, שקיפות , מינהל תקין ועוד.

עמית אבני: “אני שמח מאוד על ההחלטה לאיחוד הכוחות בין הסיעות. כסיעות שכל מבטנו ומעשינו הן רק לטובת היישוב ותושביו, הבנו שמחובתנו להתאחד למען קרית טבעון. אני שמח שבראש הרשימה עומד אדם ערכי ומוכשר כמו אלון נבות ואני קורא לציבור התושבים: אל תישארו אדישים ותצטרפו אלינו למען איכות חיים טובה יותר”

מר"צ וקרית טבעון אחת ירוצו ברשימה משותפת
אלון נבות. פתח את מערכת הבחירות בהישג.

נאוה סבר: ” תכונותיו האישיות של אלון: יושר אישי וציבורי, מנהיגות ודבקות במטרה והיכרותו העמוקה עם מאפייניה ובעיותיה של טבעון , יחד עם נסיונו הניהולי והמקצועי המרשים, מאפשרות לו לייצג באופן הטוב ביותר את כלל התושבים והופכות אותו לדעתנו לאדם המתאים ביותר להוביל את טבעון בשנים הבאות “.

 אלון נבות:” בכוונתנו להציע לציבור התושבים סדר יום אחר לחלוטין. אנו משוכנעים שלתושבי קרית טבעון מגיעה הנהגה איכותית: במקצועיותה, בסגנונה, בערכיה, בדרך קבלת החלטותיה, באופן ניהול שגרת חיי היישוב, ברגישותה לצרכי התושבים ועוד. זו ההזדמנות לקרוא לכל תושבת ותושב בקרית טבעון השותפים עמנו בדאגה הממשית לצביונה ומאפייניה הייחודיים של קרית טבעון להצטרף אלינו, לשמוע, להשמיע ולהשפיע”,

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter