באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סיירת הורים רמת ישי בסיור לימודי חוייתי בבני ברק

סיירת הורים רמת ישי בסיור לימודי חוייתי בבני ברק

הסיור נערך כמיטב המסורת לסיכום שנת הפעילות העשירית של סיירתהורים ערים ברמת ישי“, בהשתתפות ההורים הפעילים בהתנדבות, ראש המועצה עופר בן אליעזר וסגן ראש המועצה שלומי ביטון. בן אליעזר: “תודה לצוות המארגן והמוביל של הסיירת, יחיאל סבג ונורית פלינסקי, לעשרות ההורים המתנדבים שתורמים מזמנם לטובת בטחון ורווחת ילדינו. אני קורא להורים נוספים לבוא ולהצטרף לפעילות חשובה וערכית

סיירתהורים ערים רמת ישיציינה את סיום עונת הפעילות העשירית, כמיטב המסורת בסיור לימודי חווייתי שהתקיים הפעם בבני ברק בהשתתפות ההורים הפעילים בהתנדבות, ראש המועצה עופר בן אליעזר וסגן ראש המועצה שלומי ביטון. את הסיור המרתק הוביל כתבישראל היוםלענייני חרדים יהודה שלזינגר שסיפר על תרבותהבילוישל בני הנוער בחברה החרדית. שלזינגר סקר את אורח חייהם הייחודי של התושבים, וסיפר על מעמד האישה וגילה מה מטריד את הרבנים. לאחר מכן מכן התקיים סיור טעימות קצר בבני ברק.
רכזת סיירת הורים, נורית פלינסקי ורכז התכנית לביטחון קהילתי, יחיאל סבג ארגנו את הסיור ואת הפעילות. פלינסקי: “תודות לראש המועצה עופר בן אליעזר על התמיכה לאורך כל שנות הפעילות וליחיאל סבג מנהל התוכנית הרשות לביטחון קהילתי בישוב. תודה ענקית בהערכה רבה לכם מתנדבים יקרים“.
בן אליעזר: “תודה לצוות המארגן והמוביל של הסיירת, יחיאל סבג ונורית פלינסקי, לעשרות ההורים המתנדבים שתורמים מזמנם לטובת בטחון ילדינו. אני קורא להורים נוספים לבוא ולהצטרף לפעילות חשובה וערכית“.
פעילות נוספת להגברת המעורבות ההורית התקיימה לפני שבועיים בבית המרזח במסגרת תכניתהורים על הברוכללה את ההרצאהבין חיבוק טוב לחיזוק דב“, מאת עוד עידית רייכרט בנושא מעמדו של הקטין בהליך הפלילי. הערב הוא תולדה של שיתוף פעולה בין מועצת רמת ישי למ.א עמק יזרעאל ומנהלי התכנית לבטחון קהילתי, יחיאל סבג ברמת ישי ונטלי פאר בעמק יזרעאל וצפויים ערבים דומים נוספים להתקיים בהמשך.

צילום: דוברות מועצת רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter