באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סופ”ש עמוס במוזיקה

סופ”ש עמוס במוזיקה

רמי פורטיס, קרולינה, ערן צור, יוני רכטר כולם מופיעים כאן אצלנו, במרחק של 15 דקות נסיעה. רק תבחרו מי? ואיפה? וקולנוע – סופ”ש צרפתי. 

סופ”ש עמוס באירועים יש לנו לטובת מי שרוצה לברוח או לנוח מהיורו. המון הופעות של מיטב אומני ויוצרי ארצנו. סרטים, וסטאנד אפ. הנה הסיכום לקראת הסופ”ש, אתם רק תבחרו.

יום חמישי

ערן צור מופיע בתרבותא יקנעם, במופע אקוסטי עם מיטב הלהיטים מאלבומי הסולו ומהלהקה.

באותו הזמן בחורשתא עושים ה MAGICAL MYSTERY TOUR מחווה לביטלס, וחוגגים 70 לפול מקרטני עם כל השירים והאלבומים הגדולים של הביטלס מכל הזמנים ומכל הסגנונות:
SHE LOVES YOU, I WANNA HOLD YOUR HAND, HEY JUDE, COME TOGETHER, HARD DAY’S NIGHT, LET IT BE, YESTERDAY, CAN’T BUY ME LOVE, GET BACK, BACK IN THE U.S.S.R, TWIST & SHOUT…

יום שישי

 כבר מהצהריים, פותחים במסיבת פתיחת הקיץ בברברוסה ברמת ישי. אחה”צ מקבלים את השבת בדשא הגדול שבמרכז טבעון עם הרבה רוח ומצב רוח. עכשיו תחליטו מוזיקה, או סרט?
עם מוזיקה אז…:
בתרבותא יקנעם תמצאו את יוני רכטר במופע אקוסטי שמגיע בעקבות הצלחת המופע שהוצג לראשונה בבית לסין בפסטיבל הפסנתר 2010 ומופע נוסף בעקבותיו אשר זכו לביקורות נלהבות, ביקוש רב ומכירה של כל הכרטיסים הוחלט להעלות את המופע על גבי אלבום ולצאת לסיבוב הופעות.

בחורשתא אפשר לבוא ולהשתולל עם רמי פורטיס שחוגג את יציאת האלבום החבר אני בסיבוב הופעות
מלך הרוק’נ’רול חוזר עם אלבום והופעה חדשה. המופע, שטומן בחובו עיבודים חדשים והפתעות לרוב יציין את יציאת האלבום “החבר אני” שנכתב בהשראת החבר הדמיוני של פורטיס שליווה אותו בילדותו בהשראת ניקולה טסלה, ה”קוסם מהמערב” וגדול הממציאים. בחימום המופע תופיע להקת כל החתיכים אצלי המורכבת משני יוצאי הקיבוצים במ.א מגידו והיא באה לחגוג עם החברים את צאתו של האלבום השני.

במרכז ההנצחה בטבעון יתקיים ערב זמר משירי ארץ ישראל, ובעיקר אלה שהגיעו מכיוון מערב.

עם סרטים וקולנוע אז…שיהיה צרפתי:

באולם עין השוםפט יוקרן הסרט הצרפתי הכי מדובר הקיץ “מחוברים לחיים”.

באולם זהר בטבעון “חיים של אישה אחרת”. סרטה הראשון כבמאית של סילבי טסטו העוסק באובדן זיכרון והשפעתו על חוויית האהבה.

באולם ביגור “הנשים בקומה ה – 6” אם אנחנו דנים בעולם המעמדות, אז תכירו את הנשים מקומה – 6 שמשרתות את המשפחה שלא ממש מודעת לקיומן.

שבת: 

באולם זהר שבטבעון, יוכלו ילדים ליהנות בבוקר עם הגרסה החדשה לסיפורה של שלגיה, בסרט המדובב “מראה מראה: הסיפור האמיתי”.

אחר הצהריים מתחיל בחוות אלונים שבקיבוץ אלונים, פסטיבל הבינלאומי – סאנביט. שיכרון חושים מוזיקלי בשלושה חלקים עם הרכבי הקצב הטובים, המחדשים והבועטים ביותר בעולם. הופעות חיות ומרקידות בסגנונות שונים: צועני, שבטי, אפריקאי, ראגיי, אלקטרוני, כליזמר, גרוב, אקוסטי ועוד. בתוכנית מלכת הגרוב הישראלית – קרולינה, ZAP MAMA מבלגיה, הרכב הגרוב – ביט Bauchklang מאוסטריה שיקפיץ וירקיד את הקהל עד הלילה.

 

 

 

 

 

בערב, אם נשאר לכם עוד כח, אפשר לקפוץ למופע הסטנד של של שלישיית “מה קשור?” שיופיעו ביגור ויעשו מצב רוח טוב שיסגור את המוצ”ש.

אז סופ”ש מהנה ואיזה כיף שיש המון חברים באזור? 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter