באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סופרבוס נכנסת לפעילות בעמק

סופרבוס נכנסת לפעילות בעמק

התחבורה הציבורית בעמק עומדת בפני שדרוג משמעותי עם כניסתה של חברת סופרבוס לאזור ביום שישי הקרוב. ארגון נוסעי התחבורה הציבורית: “ מבחינת הנוסע, מדובר בשינוי מבורך, שהתבצע לאחר הליך של בחינת הצרכים שהועלו מנוסעים

החל מיום שישי הקרוב תהיה חברת סופרבוס מפעילת התחבורה הציבורית באזור העמקים ומגידו. חברת סופרבוס היא חברת תחבורה ציבורית, המסיעה מיליוני נוסעים בשנה, באמצעות אלפי נסיעות יומיות, בקווים עירוניים ובינעירוניים ובקווי שירות עבור בתי הספר. לאחר שהחברה נבחרה במכרז נערך  תהליך של מיפוי צרכי תושבי האזור, בו לקחו חלק נציגי מחלקת פיתוח יישובים ומחלקת תחבורה יחד עם נציגי סופרבוס, סוכם על מגוון שינויים והתאמות השירות: הושם דגש על קווים לבנימינה ובחזרה, בעיקר בשעות העומס וזאת על מנת לאפשר לתושבי יקנעם והסביבה להגיע בנוחות אל הרכבת, סוכם על תוספת אוטובוסים בכביש 66 וייעול השירות מיישובי ההר למרכזי יקנעם עילית והוחלט על קו שישרת את בני הנוער בנסיעות בין היישובים לחוגים, נסיעות ליד לבנים ועוד. באזור מגידו, יפעלו הקווים מספר קווים: קווים 184/185/ 187 יגיעו לתחנה מרכזית יוקנעם, קו 300 ייסע על ציר 66 לחיפה קו 157 – מיוקנעם לבנימינה ועוד

ראש מועצת מגידו איציק חולבסקי: “נושא שיפור התחבורה הציבורית עומד במרכז סדר היום שלי ושל המועצה. עם כניסתי לתפקיד נפגשתי עם שר התחבורה ודרשתי ממנו שדרוג מהותי בקווי התחבורה הציבורית. השר הבטיח לשפר את המצב בתחילת 2015. הוקם צוות של המועצה אשר ניהל מו”מ ממושך עם חברת סופרבוס והגיע להישגים חשובים שישפרו את אפשרויות הניידות של תושבי המועצה “.

תחבורה ציבורית
סופרבוס בדרך לעמק. צילום: דוברות סופרבוס.

מנכ”ל סופרבוס, איל ווקס, אמר כי “אני שמח שיכולנו להיענות לבקשת התושבים ולעשות את ההתאמות הנדרשות במערך הקווים. סופרבוס חרטה על דגלה את שיפור השירות וכחלק ממאמצי השירות שלנו, נפגשנו עם נציגי היישובים ואנשי המקצוע של המועצה. אני משוכנע שהתהליך הזה יניב את הפירות”.

אביעד מרדכי, מנהל מרחב העמקים בארגון נוסעי התחבורה הציבורית “תחבורה בדרך שלנו” אמר בתגובה: מבחינת הנוסע, מדובר בשינוי מבורך, שהתבצע בהחלטת משרד התחבורה, ולאחר הליך של בחינת הצרכים שהועלו מנוסעים. אנו מאמינים שהקשבה לצרכי הציבור תורמת ישירות לשיפור רמת השירות ולכן דואגים לקיים קשר רציף בין הארגון לבין שלושת הגורמים – הרשות המקומית, חברת “סופרבוס” ומשרד התחבורה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter