באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

סדנת אומן ברמת ישי לבני הנוער עם ג’ורדי – ירדן פלג

סדנת אומן ברמת ישי לבני הנוער עם ג’ורדי – ירדן פלג

בני הנוער ברמת ישי נהנו מקיץ גדוש בפעילויות, הפעילות שנעלה את הקיץ היתה סדנת אומן עם המפיק המוסיקלי ג’ורדי שעומד בין היתר מאחורי ההצלחה המסחררת של סטטיק ובן אל. מדובר בסדנת אומן שהתקיימה ביוזמת יחידת הנוער כחלק מתהליך של בניית מרחב מוזיקלי לבני הנוער ברמת ישי.

בסדנה שהתקיימה ברמת ישי השתתפו עשרות בני נוער סיפר גורדי על העולם שלו ומאיפה הגיע, על החלומות שלו ואיך לייצר מוזיקה והכל בצורה צנועה ומקסימה תוך הדגמה והשמעת קטעי מוסיקה.

בן אליעזר: “ממשיכים בפעילויות לנוער ובכלל והפעם סדנת אומן עם ג’ורדי מפיק מוזיקלי גאון בתחומו שעומד מאחורי הצלחות מוזיקליות רבות כמו של סטטיק ובן אל. זוהי פעילות נוספת מבית היוצר של יחידת הנוער של רמת ישי בהובלתה של שלי סקודיצקי. צעד ראשון בדרך לבניית מרחב מוזיקלי. יישר כוח”.

מנהלת יחידת הנוער שלי סקודיצקי הודתה לבן אליעזר ואמרה: “תחושת תמיכה והערכה כשראש המועצה מגיע ומספר על עצמו ודרכו המוזיקלית. נמשיך לפתח את התחום המוזיקלי לטובת בני הנוער ברמת ישי. כעת הסתיימו להם פעילויות הקיץ מטעם היחידה. אנחנו מתכנסים לבניית השנה וקליטת שני רכזים שייתנו כוח ועוצמה לשנה הבאה. זה הרגע להגיד תודה לצוות הנוער המהמם שעשה המון, תיכנן ארגן והפי כמה אירועים: קורן אוירבך, ליאור קבסא, עידו וייניש, אופיר קדוש, נדב בלישה שהיו צמודים אליי במשך כל הקיץ ועזרו, תמכו והיו נפלאים. נתראה ביריד פתיחת שנה“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter