באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נשר נותנת אוניברסיטה לכולם

נשר נותנת אוניברסיטה לכולם

טקס סיום המחזור השלישי של פרויקט “אוניברסיטה בעם” בעידודה של המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר התקיים במעמד ראש העיר ומנכ”ל העירייה ובהשתתפות 34 הסטודנטים והסטודנטיות, תושבי העיר נשר, שסיימו בהצלחה את הקורס: “מבוא לרפואה” באוניברסיטת חיפה.

ראש העיר, אבי בינמו: “אנחנו פועלים על מנת להעניק לכל תושב ולכל תושבת פלטפורמה שממנה יוכלו להמריא מעלה להצלחה”.

נשר נותנת הזדמנות באקדמיה גם למבוגרים: המחזור השלישי של פרויקט “אוניברסיטה בעם”, בהובלתה וביוזמתה של המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר הסתיים. 34 סטודנטים וסטודנטיות, מבוגרים, מעל גיל 40, תושבי העיר נשר, למדו במסגרת הפרויקט את הקורס: “מבוא לרפואה” באוניברסיטת חיפה. טקס הסיום שהתקיים באוניברסיטת חיפה נערך במעמד ראש העיר נשר, אבי בינמו, מנכ”ל עיריית נשר, מיכל ליבנה, מנהלת תוכנית אוניברסיטה בעם, ניצן וולף, רכז הצעד הבא – אוניברסיטת חיפה, זוהר קליין, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה, אופיר אבוחצירה, וזהבה אשטה, עובדת שכונתית במחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר המובילה את התכנית.

יש לציין כי עיריית נשר מתקצבת זו השנה השלישית את התכנית שמטרתה: צמצום פערים חברתיים והנגשת ההשכלה הגבוהה לתושבי העיר. לכן עלות הלימודים לכל סטודנט הסתכמה בסכום 250 ₪ בלבד. הסטודנטים הנרגשים הודו לראש העיר ולעיריית נשר על תמיכתם לאורך כל הדרך בפרויקט זו השנה השלישית ברציפות ועל פתיחת אפיקים חדשים לקהילה.

אבוחצירה: “תכנית מיוחדת זו מנגישה ידע והשכלה עבור תושבים אשר זוהי ההזדמנות הראשונה שלהם לזכות בהשכלה על-תיכונית. דמי ההשתתפות בתכנית הם סמליים ובכך ניתנת להם האפשרות להעשיר את עולמם. אני מאחל הצלחה לבוגרים שסיימו שלוש שנים, וכרגע אנו נמצאים בעיצומו של תהליך גיוס סטודנטים חדשים לשנים הבאות”.

ראש העיר ברך את הבוגרים וציין בגאווה את ההתמדה והנחישות של הסטודנטים. בדברי ברכתו לסטודנטיות ולסטודנטים אמר בינמו: “החינוך וההשכלה הם בסיס חיוני למימוש עצמי, ופרויקט מבורך זה, מאפשר לרכוש השכלה איכותית. עיריית נשר הציבה בראש סדר העדיפויות את הדאגה לתושבי העיר ופועלת על מנת להעניק לכל תושב ולכל תושבת פלטפורמה שממנה יוכלו להמריא מעלה להצלחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter