באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נערות יקנעם אלופות בכדורמים.

קבוצת הנערות עד גיל 16 של הפועל יקנעם בכדורמים זכתה באליפות המדינה לאחר נצחון 5:12 על הפועל פתח תקוה בגמר הפלייאוף שנערך ביום שבת.

כפי שדיווחנו ביום ראשון, קבוצת הנערות של יקנעם עלית, תחת המאמנת שונית סטרוגו הוכיחה עליונות לאורך כל העונה ולמעשה סיימה את העונה בלתי מנוצחת כשהיא מסיימת את העונה עם מאזן מושלם וגוברת על יריבותיה בפער ניכר. בכך מצטרפת הקבוצה מיקנעם לקבוצות מטבעון שזכו באליפויות וגביעים וממצבות את האזור כמוביל בענף הכדור מים.

אל משחק הגמר הגיעה קבוצת הנערות של הפועל יקנעם כפייבוריטית ברורה ומשריקת הפתיחה הוכיחו החניכות של סטורוגו עליונות על היריבה מפתח תקוה כשהן מסיימות את המשחק בנצחון בהפרש גדול.

האליפות של קבוצת הנערות מיקמה למעשה את יקנעם כחממה הבכירה ביותר לנשים המשחקות בענף בעיקר לאחר ההישגים של קבוצת הבוגרות.

בעקבות ההצלחה הכבירה עם קבוצת הנערות עד גיל 16 הוחלט במועדון הכדורמים הפועל יקנעם כי כבר מהעונה הבאה תיפתח קבוצת נערות נוספת שתשחק בליגת הנערות עד גיל 14 וכמו כן תיפתח קבוצה שתורכב מילדות עד גיל 12.

שונית סטרוגו: “אין ספק כי הדור הצעיר במועדון מוכיח את עצמו כל פעם מחדש וההישג האחרון רק מחזק את התחושה שפירות המאמצים שאנו עושים כדי  לטפח את הדור הצעיר נראים בשטח. אנחנו מסיימים את העונה בטעם מתוק במיוחד וגאים על ההישגים בכל הליגות ובכל הגילאים ומאמינים שכבר בשנים הקרובות נבסס את מעמדנו כאחד מהמועדונים המובילים בארץ.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter