באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

נסיון חיסול ביקנעם

נסיון חיסול ביקנעם

תושב יקנעם נפל קורבן לנסיון חיסול אתמול בלילה. המשטרה פתחה בחקירה ומתמקדת בהיבט הפלילי . ראש העיר, סימון אלפסי ” מדובר במקרה חמור וצריך לתת למשטרה לעשות את עבודתה”

העיר יקנעם הצטרפה הלילה לרשימה ארוכה של ערים בארץ אשר נפלו קורבן לטרור הפלילי כאשר במהלך הלילה בוצע נסיון חיסול של גורם המוכר למשטרה. הגבר בן 37 ישב במושב הנוסע של המכונית לצדה של חברתו שנהגה ברכב. השניים נעצרו ברמזור כשאופנוע ועליו שני רוכבים נעצר במקביל אליהם, הרוכב ירד מהאופנוע וירה לעבר השניים מספר כדורים. הגבר נפצע באורח קשה עד אנוש ונאבק ברגעים אלה על חייו בעוד חברתו נפצעה קל. ביקנעם עצמה הוכו בהלם שכן הנפגע הינו קרוב משפחה של דמות מאוד מוכרת בעיר.

צומת יקנעם
נסיון חיסול. צילום: מעלה היצירה

משטרת עפולה הציבה מחסומים בדרכים במטרה ללכוד את הרוצחים אך רוכבי האופנוע הספיקו כבר להעלם. במשטרה מוכנים לאמר כי מדובר באופן כמעט ודאי בירי על רקע פלילי אך אינם מוכנים להרחיב מעבר לכך.

דובר מרחב חוף במשטרה, משה וייצמן “משטרת ישראל לוקחת את המקרה בחומרה רבה והחקירה הועברה אל היחידה המרכזית. מדובר בנסיון חיסול במקום בו מסתובבים אזרחים והמשטרה תעשה הכל על מנת שהאזרחים יוכלו ללכת ברחוב בבטחה”.

ראש העיר, סימון אלפסי “אני עדיין לא יודע כלום על המקרה מלבד מה ששמעתי ברדיו. מדובר במקרה חמור וצריך לתת למשטרה לעשות את עבודתה. אם אכן החקירה הועברה ליחידה המרכזית זה סימן שהמשטרה לוקחת את המקרה ברצינות. אני כבר שנים דורש את הקמתה של תחנת משטרה בעיר אבל בכל פעם שאני מעלה את הנושא, במשטרה טוענים שאחוזי הפשיעה ביקנעם מאוד נמוכים ולכן אין בכך צורך”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter